آخرین اخبار
اشتراک گذاری
29 August 2018
کد مطلب : 20179

 

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان کهگیلویه و بویر‌احمد گفت: انتشار تصاویر و فیلم‌های اجساد دو نوجوان گمشده یاسوجی که روز گذشته در جنگل های اطراف یاسوج پیدا شده اند، برابر قانون جرم محسوب می‌گردد.

سرگرد “روح الله شهبازی‌پور” در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: با توجه به پیدایش اجساد دو نوجوان گمشده یاسوجی ، متاسفانه فرد یا افرادی، در فضای مجازی نسبت به انتشار تصاویر و فیلم‌های خصوصی گرفته شده از اجساد این عزیزان اقدام کرده اند که بدون شک این حرکت ناشایست؛ جرم و توسط پلیس فتا در حال پیگیری و تعقیب است.

وی افزود: کاربران باید هوشیار باشند و در فضای مجازی به ویژه در شبکه‌های اجتماعی، هر عکس و فیلمی که در این خصوص دریافت می‌کنند، انتشار ندهند زیرا این اقدام علاوه بر اینکه کاری غیراخلاقی می‌باشد، غیر قانونی و طبق قانون جرم تلقی می‌گردد.

رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که کاربران باید به آن دقت کنند، احترام به حقوق متوفی می‌باشد،هشدار داد: در صورت مشاهده مواردی از این قبیل در فضای مجازی، مراحل قانونی جهت شناسایی افراد متخلف انجام و طبق قانون با متخلفین برخورد مناسب صورت خواهد گرفت.

سرگرد شهبازی پور در پایان از شهروندان خواست در صورت برخورد با موارد مشکوک در فضای مجازی آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس cyber police.ir بخش ارتباطات مردمی گزارش نمایند.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *