آخرین اخبار

کلنگ بزرگترین کارخانه لاستیک‌سازی جنوب کشور به زمین زده شد

  با حضور مسؤولان کشوری و استانی، کلنگ بزرگترین کارخانه لاستیک‌سازی جنوب کشور در شهرستان گچساران به زمین زده شد. امروز با حضور عباس حاج رسولی‌ها معاون وزیر نیرو و همچنین معاون وزیر صنعت و مسوولان کشوری و استانی کلنگ احداث کارخانه لاستیک سبز جنوب کشور به زمین زده شد. غلامرضا تاج گردون در این […]

اشتراک گذاری
۰۷ اسفند ۱۳۹۵
کد مطلب : 8409

 

با حضور مسؤولان کشوری و استانی، کلنگ بزرگترین کارخانه لاستیک‌سازی جنوب کشور در شهرستان گچساران به زمین زده شد.

امروز با حضور عباس حاج رسولی‌ها معاون وزیر نیرو و همچنین معاون وزیر صنعت و مسوولان کشوری و استانی کلنگ احداث کارخانه لاستیک سبز جنوب کشور به زمین زده شد.

غلامرضا تاج گردون در این مراسم با اشاره به کلنگ‌زنی دو پروژه آبرسانی به اراضی خان‌احمد و امام‌زاده جعفر و کلنگ‌زنی بزرگترین پروژه لاستیک سازی جنوب کشور گفت: کلنگ‌زنی این پروژه‌ها نقش مهمی در توسعه بخش‌های کشاورزی و صنعت شهرستان و استان ایجاد می‌کند.

نماینده باشت و گچساران در مجلس با بیان اینکه کلنگ‌زنی این پروژه‌ها و سایر طرح‌ها انتخاباتی نبوده و نیست، افزود: هدف ما از کلنگ‌زنی این پروژه‌ها ایجاد امید در جوانان باشت و گچساران و رفع محرومیت از چهره استان بوده و اینکه هر کاری در هر گوشه کشور بدون هماهنگی و مشارکت به نتیجه نخواهد رسید.

در ادامه سید موسی با بیان اینکه ایجاد این پروژه‌ها تحول جدی در حوزه کشاورزی و صنعتی ایجاد می‌کند، گفت: با اقدامات در دست تهیه کهگیلویه و بویراحمد از بحران کمبود زیرساخت‌ها خارج خلاص می‌شود.

خادمی تصریح کرد: ایجاد این پروژه‌ها در راستای اقتصاد مقاومتی و کاهش بیکاری نقش اساسی خواهد داشت.

نصرالله خادمی سرمایه‌گذار طرح در این آیین گفت: بزرگترین کارخانه لاستیک سازی جنوب کشور با سرمایه‌گذاری ۷۵۰ میلیارد تومانی احداث خواهد شد.

وی تصریح کرد: با بهره‌برداری از این طرح زمینه اشتغال ۸۵۰ نفر مستقیم و ۴ هزار نفر به صورت غیر مستقیم فراهم می‌شود.

خادمی تصریح کرد: این کارخانه طی ۳۵ ماه احداث می‌شود که علاوه بر رونق تولید اشتغال خوبی در دو شهرستان باشت و گچساران صورت می‌گیرد.

تاجگردون:افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌های بزرگ در گچساران و باشت انتخاباتی نیست

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌های بزرگ اقتصادی و عمرانی در دو شهرستان باشت و گچساران ربطی به انتخابات ندارد.

 غلامرضا تاجگردون عصر امروز در آئین کلنگ‌زنی دو پروژه لاستیک‌سازی سبز و آب‌رسانی به اراضی کشاورزی خان احمد باشت اظهار داشت: هدف از اجرای این پروژه‌ها ایجاد امید در مردم و رفع محرومیت از چهره دو شهرستان گچساران و باشت بوده و ربطی به انتخابات ندارد.

نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: هیچ کاری در کشور جز با هماهنگی همه دستگاه‌های اجرایی به سرانجام نمی‌رسد و دلیل متوقف شدن برخی از پروژه‌ها در مناطق مختلف نیز همین عدم هماهنگی‌ها است.

تاجگردون ابراز کرد: با پیگیری‌های انجام شده و تلاش مسئولان و متولیاتن امر از جمله نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد پروژه‌های عمرانی و طرح‌های بزرگ اقتصادی در مناطق مختلف از جمله گچساران و باشت در دست اجرا است.

وی تصریح کرد: کلنگ زنی آب رسانی به دشت مور از طریق سد کوثر، برگزاری جشن گازرسانی به روستاهای گچساران، کلنگ زنی بزرگ ترین کارخانه لاستیک سبز جنوب کشور در خان احمد و کلنگ زنی آبرسانی به اراضی روستاهای خان احمد در دو روز گذشته با حضور مسئولان کشوری و استانی انجام شد.

تاجگردون خاطرنشان کرد: بزودی فاز یک آب رسانی به دشت امامزاده جعفر و فاز دوم عملیات اجرایی پروژه فاضلاب شهر دوگنبدان با حضور معاون اول رئیس جمهور افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

 

 

 

 

 

ابرچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *