آخرین اخبار

کارناوال انتخاباتی در کانال های تلگرامی استان

این روزها بازار تبلیغات شوراها داغ است. آنقدر داغ که هر کس به واسطه داشتن مدرک تحصیلی و کمی انگیزه برای ورود به شورای شهر اعلام حضور کرده است.

اشتراک گذاری
۰۴ اسفند ۱۳۹۵
نویسنده : فاطمه رشیدی
منبع : پایگاه خبری 19 آبان
کد مطلب : 8376

فاطمه رشیدی

یکی قصد دارد شهر را متحول کند و دیگری می خواهد کار فرهنگی انجام دهد. آن یکی می خواهد با راهکارهای کارشناسانه گره ترافیک شهر را بگشاید.یکی نماینده یک طایفه است و دیگری نماینده یک شهر و آن یکی خود را زنی روشنفکر و پر تلاش معرفی می کند.

این روزها بازار تبلیغات شوراها داغ است. آنقدر داغ که هر کس به واسطه داشتن مدرک تحصیلی و کمی انگیزه برای ورود به شورای شهر اعلام حضور کرده است.

هر فرد یک گروه در تلگرام ایجاد کرده و کارناوالهای خودروهای گران قیمت که همواره در انتخابات این شهر یک معضل بود جای خود را به کارناوالی از دنبال کننده یا فالوورهایی می دهد که میزان اعتبار هر فرد را به رخ  می کشند.

ریش سفیدانی  که برای جمع آوری رای  وقت و بی وقت دسته جمعی و تنهایی در خانه  ها حاضر می شدند حالا جایشان را به ادمین هایی داده اند که دست و دلبازانه لیست تلفنشان را به عضویت گروه ها در می آورند و چنین به نظر می رسد که دایره نفوذ افراد را همین لیست های تلفن مشخص می کند.

در هر رویدادی جمعیتی از کسانی که قصد حضور در انتخابات را دارند خود را به دوربینها و عکاسان می رسانند تا بتوانند خودی نشان دهند.

از آن طرف هر کس می خواهد شایستگی های خود را آنچنان نشان داده و اثبات کند که در نهایت توجه جریانهای سیاسی  را به خود جلب کند چرا که خوب می دانند علاوه بر مسایل قومی بخشی از آرا کاملا سیاسی است. برخی نیز از خود چرخش یا نرمش سیاسی نشان می دهند آنچنان که باعث بهت و حیرت می شود.

فاتحه خوانیها هم که کارکرد خود را دست کم برای انتخابات از دست داده اند به گونه ای که آنقدر این موضوع دست آویز جک و طنز شد که  افراد برای آن تمایلی از خود نشان نمی دهند ضمن آنکه جامعه نیز تحت تاثیر این حر%D

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.