آخرین اخبار

کارخانه لاستیک سازی در شهرستان باشت کلنگ زنی می شود

بزرگترین کارخانه لاستیک سازی کشور روز جمعه در شهرک صنعتی خان احمد با حضور مقامات کشوری و استانی کلنگ زنی می شود.

اشتراک گذاری
۰۳ اسفند ۱۳۹۵
کد مطلب : 8336

سید مسعود حسینی فرماندار باشت گفت: بزرگترین کارخانه لاستیک سازی کشور روز جمعه در شهرک صنعتی خان احمد با حضور مقامات کشوری و استانی کلنگ زنی می شود.
حسینی افزود: این کارخانه در شهرک خان احمد باشت با اعتباری بالغ بر ۷۵۰ میلیارد تومان در زمینی به مساحت ۵ هکتار کلنگ زنی می شود.
فرماندار باشت به استغالزایی این طرح اشاره و بیان کرد:  این طرح در زمان افتتاح برای بیش از ۱۰۰۰ نفر اشتغالزایی مستقیم در پی خواهد داشت و قریب ۴۰۰۰ هزار شغل غیر مستقیم و وابسته را ایجاد و پشتیبانی میکند و بخش مهمی از بیکاری شهرستان را مرتفع خواهد کرد و از بسیاری مهاجرت های کاری جلو گیری خواهد کرد.
مقام ارشد اجرایی شهرستان باشت گفت: این کارخانه که یکی از وعده های نماینده محترم مردم شریف شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی بود که محقق شده و امید است با تلاش های نماینده محترم همچون گذشته شاهد رشد و شکوفایی شهرستان باشت باشیم چنانچه در طی ۵ سال اخیر اقدامات شایان توجه ای با تلاش های ایشان در شهرستان باشت محقق شده است.
فرماندار باشت همچنین از کلنگ زنی آب رسانی به دشت خان احمد خبر داد و گفت: با کانگ زنی این طرح بیش از سه هزار و ۱۰۰ هکتار از زمین های کشاورزی خان احمد تحت پوشش قرار خواهد گرفت و اشتغالزایی پایدار در منطقه حاصل خواهد شد.
حسینی افزود:این طرح با اعتبار اولیه ۴۵ میلیارد تومان جهت آبرسانی تحت فشار به خان احمد باشد روز جمعه همزمان با کارخانه لاستیک سازی کلنگ زنی خواهد شد.
فرماندار باشت افزود: این طرح شامل احداث مخازن آب وخط انتقال خواهد بود تا از مشکلات کشاورزی در این بخش کاسته شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *