آخرین اخبار

حرکت بیشرمانه عربستان علیه ایران +جزئیات

به گزارش جام نیـوز، ⁣⁠ وزیر خارجه عربستان پاسخ بی شرمانه ای به وزیر خارجه کشورمان، محمدجواد ظریف داد. این پاسخ الجبیر به ظریف در حالی صورت می گیرد که ایران این روزها اقداماتی در خصوص حل بحران های منطقه با مشارکت کویت و عمان صورت داده و پیام هایی در این خصوص رد و […]

اشتراک گذاری
۰۳ اسفند ۱۳۹۵
کد مطلب : 8359

به گزارش جام نیـوز، ⁣⁠ وزیر خارجه عربستان پاسخ بی شرمانه ای به وزیر خارجه کشورمان، محمدجواد ظریف داد. این پاسخ الجبیر به ظریف در حالی صورت می گیرد که ایران این روزها اقداماتی در خصوص حل بحران های منطقه با مشارکت کویت و عمان صورت داده و پیام هایی در این خصوص رد و بدل شده است.

⁣به نقل از روزنامه العرب، در کنفرانس امنیتی مونیخ وزیر خارجه ایران خواهان گفتگو بر اساس منافع مشترک شد، اما وزیران خارجه عربستان و ترکیه و وزیر دفاع اسرائیل ایران را متهم کردند که عامل بی ثباتی در کشورهای منطقه است.

روزنامه سعودی العرب زیر عنوان “پاسخ عربستان به اظهار دوستی ایران” نوشت: وزیر خارجه عربستان در پاسخ به اظهارات ظریف مبنی بر گفتگو میان تهران و کشورهای منطقه گفت: ایران حامی اول تروریسم در جهان است و با این کشور وارد گفتگو نخواهیم شد.

الجبیر در ادامه پاسخ بی شرمانه خود افزود: «ایران باید منش سیاسی خود را تغییر دهد و از تلاش برای تغییر نظام خاورمیانه دست بردارد.»

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *