آخرین اخبار

واکنش فرماندار گچساران به خبر اخراج کارگران کارخانه بهنوش

اگر کارگران بهنوش گچساران به کار بازگشت داده نشوند و مدیر کارخانه به تعهد خود برای بازگرداندن کارگران عمل نکند طبق مقررات و قوانین با او برخورد خواهد شد.

اشتراک گذاری
۱۶ بهمن ۱۳۹۵
کد مطلب : 7978

فرماندار شهرستان گچساران درخصوص این موضوع گفت: تعدادی از کارگران قراردادی شرکت بهنوش ایران شعبه گچساران حدود دوماه پیش از کار اخراج شدند.

عبدالرحیم رحیمی عنوان کرد: تا کنون در این مدت در خصوص بازگشت به کار این کارگران سه جلسه برگزار شده و مدیر کارخانه بهنوش درگچساران دوبار احضار شده است.

وی افزود: در این جلسات مدیر کارخانه بهنوش گچساران تعهد داده است که کارگران را تا آخر بهمن ماه به کار باز گرداند.

فرماندار شهرستان گچساران خاطرنشان کرد: اگر کارگران بهنوش گچساران به کار باز نگردند و مدیر کارخانه به تعهد خود جهت بازگرداندن آنها اقدام نکند طبق مقررات و قوانین با او برخورد خواهد شد.

رحیمی بیان کرد: این تعداد کارگر شرکت بهنوش ایران شعبه گچساران رسمی نبوده و قراردادی هستند این به شرکت اجازه فسق قرار داد را در صورت داشتن دلیل قانونی را می دهد.

وی ادامه داد: اما ما تاکید برمنعقد کردن قرارداد این شرکت با کارگران اخراج شده داریم.

بیش از دو ماه است ۱۸ نفر از کارگران شرکت بهنوش ایران شعبه گچساران به بهانه افت فروش و تولید توسط مسئولان این شرکت اخراج شده اند.

شرکت بهنوش گچساران در کیلومتر ۷ جاده “گچساران به شیراز” قرار گرفته و سالهاست به فعالیت خود ادامه داده است و انواع نوشابه های گازدار ، دلستر و آبمیوه تولید می کند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *