آخرین اخبار

دفاع مدیران گچسارانی از استاندار

درک اینکه محنائی اهل آن حوزه حتی پادرمیانی نکند ولی گوهرگانی سینه‌چاک‌کند و فحاشی و تهدید و مشت اندازی هواداران محمدخانی را به جان بخرد و از استاندار و دولت دفاع نماید جای بسی تامل دارد.

اشتراک گذاری
۱۸ بهمن ۱۳۹۵
کد مطلب : 8070

در حالی که این روزها کشور در حال برگزاری جشن هایب دهه فجر انقلاب است انگار قرار است این جشن ها در کهگیلویه و بویراحمد به عزا تبدیل شوند.
بعد از آنکه در سی سخت، امام جمعه این شهرستان با نادیده گرفتن زمان و مکان، از استاندار خواست مدیر بنیادشهید این شهرستان را برکنار کند و با برخورد بدتر مدیر بنیاد شهید سی سخت مواجه شد، این بار نیز در لنده فرماندار کریمی نژاد تریبون را به محمدخانی سپرد.
او نیز که سه ماه دیگر قرار است در انتخابات شورای شهر لنده شرکت نماید تریبون مناسبی را دید و به اعتماد کریمی نژاد پست کرد. البته نفس این کار در آن موقعیت کار درستی از سوی فرماندار نبود، چه‌خود کریمی نژاد نیز قبل از محمدخانی، آتش تخیه را برای او مهیا نموده بود. آنجا که‌گفت: از استاندار می خواهم لنده را مانند فرزند هشتم خود ببیند او آتش احساس تبعیض را در حاضرین مجلس روشن کرد.
اما در این بین و در جائی که ‌معاونین استاندار خاصه محنائی سکوت کرده وحتی حاضر به پادرمیانی نبودند و شاهد و شنونده دفاع مدیرانی از خادمی بودند که به قول معروف یک پاپس تر بودند. البته نبک اقبال با محمدخانی وارد بحث شد.
دفاع جانانه گوهرگانی، نوروزی و لدنی هم از استاندار و هم‌از دولت، فضای سیاسی و اخلاقی مدیریت استان را تا حدود زیادی روشن کرد و خادمی پرداخت هزینه از سوی مدافعین سیاسی اش را دید.
درک اینکه محنائی اهل آن حوزه حتی پادرمیانی نکند ولی گوهرگانی سینه‌چاک‌کند و فحاشی و تهدید و مشت اندازی هواداران محمدخانی را به جان بخرد و از استاندار و دولت دفاع نماید جای بسی تامل دارد.منبع کانال زاگرونا

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *