آخرین اخبار

تعیین شرایط خدمت ایثارگران به مدت ۳۵ سال در دستگاه‌های اجرایی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای شرایط خدمت ایثارگران به مدت ۳۵ سال در دستگاه‌های اجرایی و با داشتن مدرک کارشناسی را تعیین کردند. به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (یکشنبه) پارلمان طرح اصلاح بند (الف) ماده ۱۰۳ قانون مدیریت خدمات کشوری را مورد بحث و […]

اشتراک گذاری
۲۴ بهمن ۱۳۹۵
کد مطلب : 8224

حضور وزیر امور خارجه در صحن علنی مجلس

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای شرایط خدمت ایثارگران به مدت ۳۵ سال در دستگاه‌های اجرایی و با داشتن مدرک کارشناسی را تعیین کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (یکشنبه) پارلمان طرح اصلاح بند (الف) ماده ۱۰۳ قانون مدیریت خدمات کشوری را مورد بحث و بررسی قرار داده و به تصویب رساندند.

به موجب مصوبه مجلس، دستگاه اجرایی با داشتن یکی از شرایط زیر می‌تواند کارمند خود را بازنشسته کند:

الف- حداقل ۳۰ سال سابقه خدمت برای مشاغل غیرتخصصی و ۳۵ سال برای مشاغل تخصصی با تحصیلات دانشگاهی کارشناسی ارشد و بالاتر با درخواست کارمند برای سنوات بالاتر از ۳۰ سال.

تبصره- ایثارگرانی که به موجب قوانین و مقررات مربوط از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر برخوردارند نیز با داشتن مدرک کارشناسی، مشمول حکم این ماده هستند و می‌توانند تا ۳۵ سال خدمت کنند.

نمایندگان مجلس همچنین طرح اعاده شده دفاتر پیشخوان خدمات دولتی و بخس عمومی غیردولتی از شورای نگهبان را مجدداً برای بررسی بیشتر به کمیسیون مربوطه ارجاع دادند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *