آخرین اخبار

اقدام پسندیده جوان مدافع حرم کهگیلویه و بویراحمدی

عیسی محتشم مدافع حرم حضرت زینب بخش اعظم حق مأموریت خود را جهت مبارزه بی امان با فقر، فساد و تبغیض و جهاد فرهنگی به جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیم کرد.

اشتراک گذاری
۲۱ بهمن ۱۳۹۵
کد مطلب : 8160

عیسی محتشم از فعالین فرهنگی اجتماعی و عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد که چندی پیش توفیق حضور در جبهه های سوریه و نبرد با عناصر تکفیر داعش و دفاع از حریم حضرت زینب را پیدا کرده بودند با صدور پیامی ضمن ابراز گلایه از تخریب وجهه ی مدافین حرم توسط برخی از عناصر ناآگاه و مغرض بخش اعظم حق مأموریت خویش را جهت مبارزه بی امان با فقر ، فساد و تبغیض و جهاد فرهنگی به جریان مردمی عدالتخواه استان تقدیم کرد.

متن پیام این مدافع حرم به شرح ذیل است:

با سلام خدمت دوستان عزیزم در شهر لنده و استان کهگیلویه و بویر احمد
قبلا که حقیر به افتخار دفاع از حرم حضرت زینب(س) نائل آمدم متأسفانه حتی کسانی که شناخت کامل از روحیات و عقاید بنده داشتند، صرفا و صرفا جهت تخریت خط مقاومت و سیاست های منطقه ای جمهوری اسلامی، اقدام به شایعه پراکنی نمودند. اجر مدافعان حرم را با نسبت های ناروا و انگیزه های مادی ضایع کردند، قول دادم اگر مبلغی به عنوان حق مأموریت واریز شد، به اطلاع همگان برسانم. اینک اعلام میدارم از پرداختهای ۳۰ میلیونی و به زعم عده ای ۱۲۰ میلیونی خبری نبوده و نیست. امروز صبح حدود ساعت ۹:۳۰ بابت دو ماه مأموریت مبلغ هشت میلیون و صد چهل هزار تومان به حساب حقیر پرداخت شد. یعنی ماهیانه چهار میلیون و هفتاد هزار تومان.

قبلا از بسیاری همرزمان که از تمکن مالی نسبی بر خورداراند، در سراسر کشور خواستم که این مبلغ مأموریت را دوباره صرف کمک به جبهه مقاومت یا جهاد فرهنگی نمائیم. هرچند لازم به گفتن حقیر نبود. شاید انتشار این پیام و تصور مبلغ پرداختی کاری در خور و شایسته نباشد اما باید به عهدی که بسته شد وفا کرد.  جهت تنویر افکار عمومی اعلام میدارم این حقیر بخشی اعظم این مبلغ را جهت مبارزه بی امان با فقر، فساد و تبغیض و جهاد فرهنگی به جریان مردمی عدالتخواه استان تقدیم می نمایم.

یاعلی به امید پیروزی حق بر باطل
عیسی محتشم

پ ن: گفتنی است برادر مجاهد، عیسی محتشم در بیمارستان امام خمینی(رحمه الله علیه) شهر دهدشت به شغل شریف پرستاری مشغول هستند.دنانیوز

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *