آخرین اخبار

اعلام زمان برگزاری نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری شانزدهمین نمایشگاه کتاب این استان در ۲۴ بهمن ماه جاری خبر داد.

اشتراک گذاری
۱۷ بهمن ۱۳۹۵
کد مطلب : 8021

رضا خردمند معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این نمایشگاه از  ۲۴ تا ۳۰ بهمن ماه با حضور مسئولان استانی و کشوری در مصلی بزرگ شهر یاسوج برگزار می‌شود گفت: این نمایشگاه در ۱۷۰ غرفه و با حضور ۳۵۰ ناشر کشوری و ۸ ناشر استانی در قالب ۱۲۰ هزار عنوان کتاب برپا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه یک میلیون و ۲۰۰ هزار جلد کتاب در این نمایشگاه عرضه می‌شود، افزود: ساعت کاری  نمایشگاه صبح‌ها از ساعت  ۹ تا ۱۳ و عصرها از ساعت  ۱۶ تا ۲۰ است.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بیان اینکه ۱۵۰هزار نفر از نمایشگاه کتاب سال گذشته در استان بازدید کردند گفت: در سال گذشته ۶۶۰ میلیون تومان بن فروخته شد.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: امسال حداقل ۱۶۰میلیون تومان برای برگزاری نمایشگاه کتاب این استان لازم است.

خردمند اضافه کرد: نمایشگاه کتاب بزرگترین کار فرهنگی است که از اصحاب رسانه، صدا و سیما و مطبوعات استان انتظار داریم برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، این رخداد فرهنگی را پوشش مناسب دهند و در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *