آخرین اخبار

اعتراض دیشموکی ها به قبض های نجومی برق

موج عظیمی از اعتراضات نسبت به قبوض برق در دیشموک از سوی دیشموکی ها در شبکه های اجتماعی به راه افتاده است.

اشتراک گذاری
۲۱ بهمن ۱۳۹۵
کد مطلب : 8157

اعتراض مردم دیشموک به قبض های نجومی برق
موج عظیمی از اعتراضات نسبت به قبوض برق در دیشموک از سوی دیشموکی ها در شبکه های اجتماعی به راه افتاده است.

مردم و کاربران شبکه های اجتماعی با ابراز گلایه و انتقاد شدید از صدور قبوض ماه های اخیر در دیشموک پیگیری و رفع مشکل را در اسرع وقت خاستار هستند.

بخشدار دیشموک تاکید کرد:
صدور قبض‌های با نرخ بالا برای مردم دیشموک دسیسه‌ای برای تخریب دولت است/ قبض‌های برق اجحاف در حق مردم می‌باشد/ در خصوص قبوض برق، کوتاه نمی‌آیم
حسن امیریان بخشدار دیشموک در ادامه گلایه از وضعیت صدور قبوض برق برای مردم، اظهار کرد: در مورد وضعیت مبالغ بالای قبض های برق، اگر صاحبان این فیش‌ها کوتاه بیایند، بنده کوتاه نمی‌آیم.

حسن امیریان بخشدار دیشموک در ادامه گلایه از وضعیت صدور قبوض برق برای مردم، در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار کرد: در مورد وضعیت مبالغ بالای قبض های برق، اگر صاحبان این فیش‌ها کوتاه بیایند، بنده کوتاه نمی‌آیم.

وی با بیان اینکه، مسئولان اداره برق باید در این قبوض تجدیدنظرکنند، تصریح کرد: مردم محروم و مستضعف این بخش که اکثریت مطلق انها فاقد شغل پایدارهستند، قادر به پرداخت این مبالغ هنگفت نیستند.

امیریان اذعان کرد: برای مردم دیشموک با درآمد ناچیز یارانه که امرارمعاش می‌کنند پرداخت قبوض۴۰۰و۵۰۰هزارتومانی بسیار سخت و حتی غیرممکن می باشد.

بخشدار دیشموک با بیان اینکه،این قبض‌ها را اجحاف درحق مردم می‌دانم، تصریح کرد: این کار دسیسه ای جهت تخریب دولت است.

امیریان متذکر شد: به همین جهت ازمدیرعامل محترم استان و مدیریت شهرستان مصرانه میخواهم که هرچه زودتر برای این مشکل چاره اندیشی کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *