آخرین اخبار

وزیر از مدیر کل کار و رفاه کهگیلویه و بویراحمد تمجید کرد/معاون اداره کل عزل شد

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با ارسال پیام واهدالوح سپاسی از عملکرد اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان  و کسب دستگاه برتر استانی  در جشنواره شهید رجایی در راستای خدمت رسانی به مردم تقدیر کرد. متن این پیام ولوح سپاس که دراختیاراین پایگاه خبری قرارگرفته است به شرح زیرمی باشد. جناب آقای […]

اشتراک گذاری
۲۰ دی ۱۳۹۵
کد مطلب : 6941

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با ارسال پیام واهدالوح سپاسی از عملکرد اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان  و کسب دستگاه برتر استانی  در جشنواره شهید رجایی در راستای خدمت رسانی به مردم تقدیر کرد.

متن این پیام ولوح سپاس که دراختیاراین پایگاه خبری قرارگرفته است به شرح زیرمی باشد.

جناب آقای مهندس صابرمظاهری مدیرکل مجترم اداره تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان کهگیلویه وبویراحمد

شناسایی ،حفظ وتجلیل از تلاشگران عرصه خدمت به ملت نجیب وشریف ایران عزیز ونظام مقدس جمهوری اسلامی ،کارآمدترین شیوه نهادینه سازی ارتقاء عملکرد دستگاههای اجرایی در سطوح مختلف ونشانگر خود آگاهی سازمانی با تاکید بر راهبردها ،ساختار وفرآیندها ی کلان معطوف به توسعه و بهبود اثربخشی همه دستگاهها وسازمانهاست.

بنابرین معتقدم کارکردها واقدامات بی منت اما سرشار از شور وشوق شما، همکار زحمتکش نسبت به کاستن از آلام ودرد ورنج افراد رنجور ونیازمند در بخش ها و حوزه های مختلف وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی  به عنوان مرجع اصلی پارادایم مسئولیت اجتماعی کشور و با لطبع مرجع درماندگان ،قاموس اطمینان بخش آیین قدردانی وقدرشناسی ملت فهیم کشورمان و دولت خدمتگذار تدبیر وامید می باشد.
بی گمان کسب دستگاه برتر در شاخص های عمومی با دل سپردگی به رویکرد ارزشمند مشارکت محوری و تیم سازی وکار تیمی حاکمیت نگاه حرفه ای مبتنی بر همگامی و همدلی ، التزام به اصل پاسخگویی وشفافیت در اقدامات وعملکردها مرهون دستیابی به یکپارچگی وحس مشترک در جهت ایجاد تغییرات موثر در سازمان متبوع ، بهبود اعتماد عمومی از طریق آگاه سازی افراد جامعه از وضعیت عملکرد دستگاه ،ترغیب عالمانه خود وهمکاران به ارائه خدمات کاملتر ونیز انعطاف پذیری لازم در سیاست ها وبرنامه ها می باشدکه بی گمان نیل به توسعه پایدار با فرآیندها ، ساختار وسیستم های دانشی وبه استراتژی های توسعه سازمانی مخصوصا استراتژی  افزایش اثربخشی سازمان با بهبود فرآیندهای سازمان واستراتژی تحول سازمان ارتباط وثیق وبستگی تام دارد. اینجانب ضمن تبریک صمیمانه به همکاران محترم آن اداره کل جهت کسب مقام ارزشمند در جشنواره شهید رجایی از درگاه خداوند منان وظل توجهات حضرت بقیه الا عظم (عج) برای جنابعالی آروزی سلامتی و موفقیت روز افزون در راستای خدمت به ملت عزیز کشورمان را مسالت می نمایم.

گفتنی است چندی قبل نماینده کهگیلویه بزرگ در دیدار وزیر کار از عملکرد اداره کل کار وتعاون اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد انتقاد کردند

 

عزل معاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد

یکی از رسانه های محلی از تغییر یکی از معاونان کار و رفاه اجتماعی خبرداد و نوشت آیت الله ارمغانی معاونت کارافرینی و اشتغال اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از سمتش برکنار شد.
معاونت کارافرینی و اشتغال اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد از سمتش عزل شده است.

دلیل عزل ارمغانی از سوی صابر مظاهری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مشخص نشده است.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

4 پاسخ به “وزیر از مدیر کل کار و رفاه کهگیلویه و بویراحمد تمجید کرد/معاون اداره کل عزل شد”

 1. اداره کار گفت:

  دلیلش گفتنی نیست

 2. ناشناس گفت:

  پشت پرده تمام این شب نامه ها و تخریب چهره مدیرکل از سوی همین آقای معاون عزل شده بود.بنده خدا با آبرویی از متش رفت کنار.

 3. همکاراداره کار گفت:

  درسته اقای ارمغانی ازروش غیرحرفه ای تهمت وشبنامه وانگ غیراخلاقی جهت تخریب اقای مظاهری استفاده کرد اما این مسایل باید ریشه یابی شود که چرا یک انسان تا این حد برای رسیدن به یک پست ویا سرخوردگی ازنرسیدن به مدیرکلی باید اقدام به این رفتارهای رذیلانه بکند…..اقای مظاهری هم چراازمعاونین ومدیران ضعیفی استفاده میکند که چنین بالاخره نتیجه ان بشود…اقای مظاهری هم درایجاداین رفتار مسئول میباشدبدلیل تسامح وتساهل درمورد چنین افراد ومدیران زیردست….

 4. ناشناس گفت:

  ارمغانی یکی از بهترین مدیران استان است ومثل… ۷۴ ضربه شلاق تو پروند ه اش نبود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *