آخرین اخبار

واکنش فرماندار باشت به نامه “تاج گردون” در خصوص تپه ورزشی نور الشهدا باشت

وسایل تپه ورزشی نور الشهدا باشت که یکی از بزرگترین پروژه های ورزشی این شهرستان بوده، هفته گذشته به سرقت رفته بود.

اشتراک گذاری
۲۴ دی ۱۳۹۵
کد مطلب : 7020
وسایل تپه ورزشی نور الشهدا باشت که یکی از بزرگترین پروژه های ورزشی این شهرستان بوده، هفته گذشته به سرقت رفته بود.
 فرماندار باشت گفت: تخریب کامل مجموعه ورزشی نورالهشدا باشت صحت ندارد هر چند اگر کم کاری از دستگاهی صورت گرفته باشد با خاطی برخورد قانونی می شود.

سید مسعود حسینی در خصوص اخبار مبتنی بر تخریب مجموعه ورزشی تپه نور الشهدا اظهار داشت : این خبر بزرگ نمایی شده و فقط برخی اقلام از جمله شیرآب، آبگرمکن و چند تابلو برق به سرقت رفته و شیشه ها شکسته شده اند و تخریب کامل مجموعه صحت ندارد هرچند این موضوع نیز به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

فرماندار باشت افزود: در همین راستا از نیروی انتظامی خواسته شده با توجه به سرقت بیت المال این موضوع را با جدیدت در دستور کار خود قرار دهد تا عامل یا عاملین شناسایی شود و به مراجع قضایی معرفی شود.

وی بیان کرد: از اداره ورزش و جوانان شهرستان و استان خواسته ایم که ترتیبی اخذ شود که شاهد مشکلات مشابه نباشیم و همچنین در حال بررسی هستیم که اگر کم کاری یا سهل انگاری از شخص یا دستگاهی صورت گرفته باشد با خاطی برخورد قانونی شود و رایزنی های لازم جهت جایگزینی قطعات به  سرقت رفته انجام گرفته است.

گفتنی است، وسایل تپه ورزشی نور الشهدا باشت که یکی از بزرگترین پروژه های ورزشی این شهرستان بوده، هفته گذشته به سرقت رفته بود.

در روزهای اخیر نیز غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در نامه ای به فرماندار باشت خواستار رسیدگی به موضوع تپه ورزشی نورالشهدای باشت شد

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *