آخرین اخبار

واکنش تاجگردون به بی تفاوتی فرماندار باشت

جلسه رسیدگی به مشکلات بخش ورزش شهرستان گچساران وباشت باحضور نماینده شهرستانهای گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی مدیرکل ورزش وتربیت بدنی استان کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسولین برگزار شد.

اشتراک گذاری
۲۶ دی ۱۳۹۵
کد مطلب : 7173

 

 

تاجگردون دراعتراض به بی تفاوتی فرماندار باشت گفت:برخی از زمینهای ورزشی شهرستان باشت  به بیغوله تبدیل شده است .

 

تاجگردون افزود:فرماندار باشت ادعا می کرد اتفاقی نیفتاده و این در حالی بود که روز بازدید سرزده من هنوز آثار تخریب وشیشه های شکسته در این مکان به وضوح قابل رویت بود.

 

وی در قیاس توجه مسئولین دیگرمناطق کشور به اهمیت زمین ورزش ونگهداری از آن گفت: در منطقه شمیرانات تهران شهرداری منطقه برای افتتاح زمین چمن کوچکی ده ها بنر اطلاع رسانی نصب کرده بود ونظارت را در اولویت قرار داد، این درحالی است که از نظر مساحت با زمین چمن های گچساران قابل قیاس نیست ،ما ۲۷ زمین چمه داریم وافرادی که فاقد صلاحیت هستند بدون مدیریت نظارت می کنند و انتظار منافع تجاری از طریق ورزش را هم دارند.

گفتنی است، وسایل تپه ورزشی نور الشهدا باشت که یکی از بزرگترین پروژه های ورزشی این شهرستان بوده، طی هفته های  گذشته به سرقت رفته بود.

در روزهای اخیر نیز غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در نامه ای به فرماندار باشت خواستار رسیدگی به موضوع تپه ورزشی نورالشهدای باشت شد.

 

سید مسعود حسینی در خصوص اخبار مبتنی بر تخریب مجموعه ورزشی تپه نور الشهدا گفت: این خبر بزرگ نمایی شده و فقط برخی اقلام از جمله شیرآب، آبگرمکن و چند تابلو برق به سرقت رفته و شیشه ها شکسته شده اند و تخریب مجموعه صحت ندارد هرچند این موضوع نیز به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

یک پاسخ به “واکنش تاجگردون به بی تفاوتی فرماندار باشت”

  1. دولتیاری گفت:

    کرو سر خته و درد میا.عسکری تربیت بدنی هم مقصر. عسکری هم گفته بی که اتفاقی نیوفتاده و تربیت بدنی وسایلی که خراب وابیه و وسرقت رته جایگزین ایکنه!!!!!!!!!
    حاج غلام ککا تو هم برو هی رو بزن بوجه بیا تا ککایل و مدیرل نالایق وسایل را جایگزین کنن.
    فرماندارتم و ته زیر بار نیروه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *