آخرین اخبار

هزینه میلیاردی در باشت برای سارقان/تجهیزات مجموعه ورزشی تپه نور الشهدا به سرقت رفت/کمبود نیرو یا سهل انگاری مسئولان؟

مهرماه سال گذشته مجموعه ورزشی تپه نورالشهدا باشت با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

اشتراک گذاری
۱۵ دی ۱۳۹۵
کد مطلب : 6616

مهرماه سال گذشته مجموعه ورزشی تپه نورالشهدا باشت با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

 

 

پروژه بزرگ ورزشی که با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در زمینی به مساحت پنج هزار متر مربع از محل اعتبارات خاص وزارت نفت احداث شد.

این مکان ورزشی علاوه بر زمین های چمن مصنوعی فوتسال، والیبال و بدمینتون فضای مناسب برای رشته اسکیت و محلی مناسب برای تفریح و گردشگری در شهر باشت محسوب می شود.

 ولی اکنون تنها بعد از یک سال از زمان افتتاح آن، بیشتر به مناطق جنگ زده شباهت دارد تا یک مکان ورزشی.

براستی چرا نباید برای پروژه ای که ۱۵ میلیارد ریال هزینه در بر داشته و یکی از بهترین و زیباترین پروژه های شهرستان باشت است حداقل نگهبانی در نظر گرفت تا این چنین خساراتی به آن وارد نشود؟

در همین رابطه علی عسکری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت در گفتگو با خبرنگار باشت نیوز، گفت: به دلیل عدم نصب انشعاب ۷۰ میلیون تومانی برق توسط پیمانکار طرح، ساختمان مذکور با وجود مراجعه چندین متقاضی هنوز تحویل بخش خصوصی داده نشده است.

وی ادامه داد: از زمان افتتاح این پروژه بنده بدون هیچ چشم داشتی به صورت روزانه به این تپه ورزشی سر می زدم ولی متأسفانه در غیبت یک هفته ایم که حین مأموریت در تهران حضور داشتم ساختمان این کمپینگ برزگ ورزشی و تفریحی مورد سرقت قرار گرفت.

رئیس اداره ورزش و جوانان باشت افزود: این پروژه چند شب پیش مورد سرقت قرار گرفت و اقلامی همچون آبگرمکن، پمپاژ آب، شیرآلات، فیوز های برق و لامپ و میله بدمینتون از این پروژه به سرقت رفت.

گفتی است، اداره ورزش و جوانان شهرستان به جزء رئیس تنها یک کارمند دارد که برای رسیدگی به امور ورزشی و طرح های اجرا شده و در حال اجرا قطعا نیروی انسانی بیشتری را می طلبد.

 

 

basht-1 basht-2 basht-3 basht-4 basht-5 basht-6 basht-7 basht-8 basht-9 basht-10 basht-11 basht-12 basht-13 basht-14

راه دانا

 

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *