آخرین اخبار

نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی پر رنگ و حساس بود

فرهاد محمدی معاون فرماندار باشت در جلسه امور بانوان شهرستان که به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد بر نقش زنان در جامعه تاکید کرد و افزود: بدون تردید نقش و جایگاه زنان در پیروزی انقلاب اسلامی بسیار پر رنگ و حساس بوده و لازم است زنان همچنلن این نقش را در جامعه حفظ […]

اشتراک گذاری
۲۹ دی ۱۳۹۵
کد مطلب : 7392

فرهاد محمدی معاون فرماندار باشت در جلسه امور بانوان شهرستان که به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد بر نقش زنان در جامعه تاکید کرد و افزود: بدون تردید نقش و جایگاه زنان در پیروزی انقلاب اسلامی بسیار پر رنگ و حساس بوده و لازم است زنان همچنلن این نقش را در جامعه حفظ نمایند.

محمدی افزود:کمیته امور بانوان  شهرستان در برگزاری مراسمات دهه فجر نقش و وظایف سنگینی بر عهده دارند  که لازم است در جهت انتقال انقلاب به نسل های بعد و انجام وظایف خود با برنامه های مدون در این مسیر گام بردارند.

معاون فرماندار باشت با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی گفت: همه ما در مقابل انقلاب اسلامی وظایفی داریم که در این برهه یکی از این وظایف انتقلال انقلاب به نسل های آتی است تا بتوان در مقابل تهاجم فرهنگی دشمنان استقامت کرد.

وی افزود: زنان در جامعه باید مدافع حقوق خود باشند و لازمه این امر آگاهی از نقش و جایگاه خود در جامعه است که اگر این موضوع محقق شود جایگاه و نقش زنان در جامعه ارتقاء خواهد یافت.

محمدی همچنین به برنامه هایی که توسط این کمیته در ایامه دهه فجر برگزار خواهد شد اشاره و بیان کرد: برنامه های مفیدی از جمله برگزاری نمایشگاه صنایع دستی ، تکریم مادران و همسران شهدا ، انجام مشاوره های پزشکی و تحصیلی و اهدای جوایز به متولیدین ۱۲ و ۲۲ بهمن در دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *