آخرین اخبار

معدوم شدن ۱۵تن مواد غذایی در کهگیلویه

رئیس مرکز بهداشت گهگیلویه گفت: ۱۵تن مواد غذایی فاسد و غیرقابل مصرف در سال جاری در این شهرستان ضبط و معدوم شد.

اشتراک گذاری
۰۵ دی ۱۳۹۵
کد مطلب : 5891

 سید هاشم طاعتی رئیس مرکز بهداشت گهگیلویه گفت: این مواد در راستای اجرای برنامه ضربتی و کنترل بهداشتی اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی، توسط بازرسان بهداشتی مرکز بهداشت این شهرستان کشف و در محل دفن زباله به صورت بهداشتی معدوم و امحا شد.

وی بیان کرد: بیش از چهارتن انواع بستنی غیربهداشتی و غیر قابل مصرف در بازدید کارشناسان واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان کهگیلویه از یک مرکز توزیع کشف و ضبط و در محل سایت دفع زباله دهدشت معدوم شد.

طاعتی با اشاره به بازرسی مستمر سردخانه ها و انبار پخش مواد غذایی و لبنی عنوان کرد: با ارائه آموزش های لازم روز به روز شاهد افزایش و ارتقاء امنیت و سلامت مواد غذایی در سطح شهرستان خواهیم بود.

وی اظهار کرد: براین اساس از تمامی شهروندان درخواست می شود هنگام خرید مواد غذایی به مشخصات مندرج در بسته بندی آن به ویژه مواد تشکیل دهنده، تاریخ انقضا، پروانه ساخت از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و شماره تلفن کارخانه سازنده توجه و حساسیت بیشتری داشته باشند.

طاعتی افزود: کارشناسان بهداشت محیط این شهرستان به صورت برنامه ریزی شده بر چگونگی عرضه انواع مواد غذایی نظارت می کنند.

رئیس مرکز بهداشت کهگیلویه گفت: شهروندان درصورت مشاهده هرگونه مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته می توانند شکایات خود را با واحد بهداشت محیط شهرستان اعلام کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *