آخرین اخبار

فراموشی سالروز حماسه ۹دی در ادارات گچساران +تصاویر

آیا بی توجهی در نصب یک بنر ۹دی در سر درادارات از سوی مدیران گچساران ناشی از کمبود آگاهی علمی آنها درباره ۹ دی است و یا واقعا نگاه آنها به ۹ دی یک نگاه عوامانه است؟

اشتراک گذاری
۰۸ دی ۱۳۹۵
کد مطلب : 6152

این روزها اگر در شهر گچساران حس و حال قدم زدن پیدا کنید همه جا پرده ها و بنرهای اشخاص، اقوام، قومیت ها، افراد حقیقی، افراد حقوقی، سازمان ها اعم از دولتی ، خصوصی ومردم نهاد، بازاری ها،بانک ها، واحد های مختلف صنفی، علاقه مندان به ورزش، فرهنگ، سیاست، هنر، سوپرمارکت سرکوچه، فلافلی محله رادک و کلی از این دست افراد رو می بینید که رو در و دیوار ،میدان، درخت و حتی ساختمان های مخروبه و نیمه کاره بافت فرسوده، محله سادات و کلاَ همه جا، بنر و یا پارچه ای برافراشته کرده اند.

باید توجه داشت حال و هوای این روزها یادآور حماسه بزرگی است که مردم به صورت خودجوش و یکپارچه به صحنه آمدند و این حضورعظیم باعث گردید که دشمنان به خصوص کسانی که توطئه فتنه ۸۸ را طراحی نموده بودند مایوس و ناامید شدند و با این حضور وحدت، بصیرت و ولایتمداری مردم ایران برای دشمنان نظام اثبات شد.

طی چند روز اخیر، برنامه های متعددی در خصوص حماسه بزرگ ۹دی درسطح این شهرستان اجرا و نیزخواهدشدکه باید دانست حماسه ۹دی متعلق به هیچ جریان یا گروه خاصی نیست بلکه متعلق به ملت غیور ایران اسلامی است.

این درحالی است که متاسفانه برخی مدیران دستگاه های اجرایی و ادارات گچساران نسبت به نصب حتی یک بنرساده به عنوان گرامیداشت ۹دی بر سر در ادارات خود هیچ گونه اقدامی نکرده و این فراموشی آن چنان مشهود است که جای هیچ عذر و بهانه ای را باقی نخواهد گذاشت!!!.

باید توجه داشت ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است ،حماسه ۹دی حادثه عظیمی را در تاریخ این کشور رقم زد به طوری که ۹ دی مظهر وحدت، انسجام و یکپارچگی ملت ایران بوده و همه مسئولان باید دربرابر بصیرت و ولایتمداری مردم سرتعظیم فرود بیاورند. ۹ دی روز ملت ایران است. روزی است که خواص باید یک بار دیگر بصیرت را مشق کنند.

لیکن این روز بزرگ گویا با کم لطفی و نامهربانی مشهود تعداد زیادی ازمسئولین این شهرستان همراه بوده است؟!!.

آیامسئولین دولت تدبیر و امید از نصب بنر در سردر اداراتشان واهمه دارند؟ چرا حتی یک بنر مربوط به بزرگداشت ۹ دی نصب نشد؟ آیا مدیران  ادارات گچساران که بعضا برای برنامه های مختلف اعم ازخوش آمد گویی مسئولان ارشد دولت،عزل و نصب ها،تبریکات،جشن ها ،همایشات و خودشیرینی های سیاسی کلی بنر نصب می کند حماسه ۹ دی را موضوع کم اهمیتی می دانند یا اغراض سیاسی را دنبال می کند.

آیا بی توجهی در نصب یک بنر ۹دی در سر درادارات از سوی مدیران گچساران ناشی از کمبود آگاهی علمی آنها درباره ۹ دی است و یا واقعا نگاه آنها به ۹ دی یک نگاه عوامانه است؟

ولی به نظر می رسد مسئولین گچساران سخت درگیر مشغله های عمرانی!! در این شهرستان هستند،شاید این روز مهم که یادآور خلق حماسه بزرگی از سوی مردم بود ارزش چندانی برای بعضی آقایان ندارد هر چند که صندلی شان مدیون چنین روزهای است.

آیا عده ای هنوز ترجیح می دهند فتنه ۸۸ و ابعاد مختلف آن برای نسل جدید بیان نشود تا خیانت های سران فتنه و گروهی خاص به فراموشی سپرده شود ؟آیا مسئولین گچساران می ترسند با نصب یک بنر ۹دی جایگاه شان در اداراتشان متزلزل شود؟

۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت بود و مردم با مشت‌هایی گره‌ کرده و با خشم و عصبانیت از فتنه‌گران تبری جسته و به دلیل اهانت به مقدسات این حماسه را شکل دادند.مردم برای تجدید پیمان با ولایت این حماسه را خلق کردند، از این‌ رو روز نهم دی‌ماه سال ۸۸ با عنوان یوم‌الله از سوی مقام معظم رهبری نام گرفت.

حال با این تفاسیرامیدواریم که در روز ۹دی راس ساعت ۱۰ صبح در مسجد صاحب الزمان (عج)گچساران ،مسئولین همراه با مردم ولایتمدار و همیشه درصحنه این شهرستان حماسه ای دیگر خلق کنند و با حضور در مراسم گرامیداشت این روز بزرگ دشمنان خدا و دینش را مأیوس و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش امام خامنه ای(مدظله العالی) را شاد نمایند.صبح زاگرس

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *