آخرین اخبار

فتنه ای دیگر پشت مسئله حصر سران فتنه نهفته است/جریان معاند به دنبال مخدوش کردن حماسه ۹ دی است

نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این موضوع که برخی امروز به دنبال از بین بردن آرمانهای حماسه ۹دی در جامعه هستند ،بیان کرد:امروز برخی در جامعه می کوشند که تمامی صدمات و خرابیهای فتنه ۸۸را هیچ جلوه دهند و مسئله ۹دیماه را مسئله ای عادی قلمداد کنند.

اشتراک گذاری
۰۸ دی ۱۳۹۵
کد مطلب : 6085

ستار هدایت خواه در نشست شورای انقلاب فرهنگی مرکز استان به حضور پرشور مردم در بزرگداشت حماسه ۹دیماه اشاره کردو گفت: برخی امروز  به دنبال از بین بردن خیانت های فتنه گران در سال ۸۸ و تصور آنها از این فتنه به یک حادثه انتخاباتی هستند.

جریان معاند به دنبال مخدوش کردن حماسه ۹دی است

وی با بیان اینکه این خواص خیانت های فتنه گران را انگار می کنند و می گویند هیچ فتنه ای وجود ندارد،گفت:امروز این جریان مخالف به دنبال این است که حماسه ۹دی ماه را یک راهپیمایی معلومی جلوه دهد و اصحاب فتنه را جدا از آن می داند.

باید خیانت های فتنه گران را به مردم گفت

نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی  به سخنان مهم مقام معظم رهبری در مورد انعکاس و روشنگری مسئولان در مورد فتنه ۸۸اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری در سخنرانی های خود به کرار گفته اند که که باید دلایل مهم ایجاد  این فتنه را به مردم بازگو کنیم چون اثرات این فتنه در طولانی مدت در بستر جامعه خود را نشان خواهد داد.

هدایتخواه با بیان اینکه فتنه ۸۸ خیلی وقت پیش در کشور آغاز شده بود و نقطه آغازین آن به ۲۰ سال قبل باز می‌گردد، اظهار کرد: میرحسین موسوی به عنوان یکی از سران فتنه از ۲۰ سال پیش بی‌خود و بی‌جهت خانه‌نشین نشده بود، بلکه بر طبق اسنادی که به دست آمده به همراه دوستان و همکاران خود در حال اجرای سناریویی از جنس فتنه ۸۸ علیه انقلاب و نظام بودند.

وی افزود: شواهد و قرائن بسیاری وجود دارد که نشان می‌دهد این توطئه برای ایجاد فتنه از خیلی سال‌ها پیش کلید خورده بود و با تأسیس مرکز پژوهش‌ها در دوران سازندگی و ریاست فردی مانند موسوی خوئینی‌ها بر آن و همچنین ملاقات بسیاری از عناصر دولت اصلاحات از جمله خود خاتمی با افرادی مانند جورج سوروس که حامی اصلی مالی کودتاهای مخملی در منطقه است، این فتنه کلید خورده بود.

هدایت خواه با تأکید بر این موضوع که باید خیانت های فتنه گران در سال ۸۸به مردم گفته شود، بیان کرد:خطرهای دیگری بعد از فتنه ۸۸ که رهبری به آن اشاره داشته اند همان مسئله نفوذ است که فتنه های دیگری را در بر دارد و اگر امروز کسانی از خیانت های فتنه دم نمی زنند و آن را نهی می کنند به نشانه مقدمه حضور نفوذ در بدنه سیاسی است.

نفوذ دشمن در جامعه در حال بروز است

وی با اشاره به این موضوع که دشمن از سالها پیش مقدمه فتنه در کشور را کلید زده است ،بیان کرد:دشمن سالهاست که در جنگ نرم به دنبال به ثمر نشاندن نطفه شوم خود در جامعه بوده که نفوذ آنها در بستر جامعه را نباید نادیده گرفت.

فتنه هنوز تمام نشده است

فعال فرهنگی هم استانی با تأکید بر اینکه فتنه هنوز تمام نشده است،گفت: نباید برخی امروز بگویند که فتنه تمام است، بلکه نقطه آغازین این فتنه از سال ۸۸شروع شده و امروز جریانهای معاند به دنبال فننه های دیگری هستند.

هدایت خواه با اشاره بر این موضوع که ۹دیماه باید امروز به نقطه مقابل جریان نفوذ قرار گیرد،گفت: مردم ایران اسلامی وجوانان انقلابی باید ۹دیماه را به روزی تاریخی و عاشورای ایرانی در جامعه از آن یاد کنند.

جریان نفوذ روشنفکران، جامعه را نشانه گرفته است

وی با بیان اینکه امروز جریان نفوذ در بین روشنفکران جامعه به این موضوع اشاره می کند که مسئله حصر باید از بین برود، بیان کرد:همانگونه که در ۱۶آذر روز دانشجو شاهد آن بودیم بیشتر سئوالات دانشجویان پیرامون این موضوع بوده که چرا حصر سران فتنه برداشته نمی شود که این موضوع خود نشانه رسوخ جریان نفوذ دشمن است..

فعال فرهنگی هم استانی به مسئله حصر و عطوفت نظام به سران فتنه اشاره کرد و گفت:باید به جریانها معاند و کسانی که خواهان برداشتن حصر از روی فتنه گران هستند فهماند که حصر رئوفت انقلاب است وگرنه حکم سران فتنه اعدام است.

برخی امروز دلواپس حصر سران فتنه شده اند

هدایت خواه با تأکید بر این  موضوع که برخی امروز به دنبال از بین بردن آرمانهای حماسه ۹دی در جامعه هستند ،بیان کرد:امروز برخی در جامعه می کوشند که تمامی صدمات و خرابیهای فتنه ۸۸را هیچ جلوه دهند و مسئله ۹دیماه را مسئله ای عادی قلمداد کنند.

وی به تشدید تحریم ها در سال ۸۸ و دست داشتن برخی از ایادی فتنه در این تحریم ها از سوی غرب اشاره داشت و گفت:باید به این عده فهماند که از چه سالی تحریم ها شروع شد مگر زیاد شدن تحریم ها از سال ۸۸ در پی نامه نگاری برخی از این خواص نبو هد است که امروز دلواپس حصرشده اند.

فتنه ای دیگر پشت مسئله حصر سران فتنه نهفته است

نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مردم خواهان اشد مجازات برای سران فتنه هستند،گفت:هرچند که حکم اعدام کمترین حکم برای سران فتنه است اما امروز از سخن های برخی از  اپوزیسیون های این گروه فتنه های دیگری به مشام می رسد که می خواهند بعد از اشد مجازات سران فتنه، فتنه ای دیگر را به پا کنند.

منبع:بویرخبر

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *