آخرین اخبار

طعنه عدل هاشمی به اصولگرایان، اصلاح طلبان و اعتدالیون!

نماینده مردم چرام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به معدن فسفات چرام گفت: هر چیزی حساب و کتابی دارد، مطمئن باشید این معدن با توکل بر خداوند متعال نتیجه خواهد داد.

اشتراک گذاری
۳۰ دی ۱۳۹۵
کد مطلب : 7413

عدل هاشمی‌پور عصر امروز در جمع مدیران چرام با بیان اینکه برخی می‌گویند من تلفن جواب نمی‌دهم، اظهار کرد: من برای مخابرات‌چی و اپراتور نیامده‌ام، بلکه برای کارهای بزرگ آمده‌ام که نتیجه آن را هم خواهید دید و همه اینها به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

http://boyernews.com/wp-content/uploads/%D8%B9%D8%AF%D9%84-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D8%B1-332.jpg

نماینده مردم چرام در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این مطلب که خدمت باید بدون منت، ریا و غرور باشد و ما از ریا و غرور فراری هستیم، عنوان داشت: در بحث گرفتن مجوز برای تخصیص مارون، این همه حمله‌هایی که در ۷ ماه اخیر به ما شد چه کسی از ما دفاع کرد؟ کدام یک از نخبگان سیاسی و فرهنگی مقاله و بیانیه دادند که باید سهم خود را از مارون بگیریم.

وی با اشاره به این مطلب که به جای اهمیت دادن به مباحث حاشیه‌ای که درون خودمان برای همدیگر درست می‌کنیم یک درصد برای رفع مسائل خود کمک کنیم، گفت: توجه دارید که کنارتان سرمایه اصلی دارد از دست می‌رود آنوقت فقط به مقاله و بیانیه و کامنت گذاشتن پرداخته‌اید.

هاشمی‌پور در ادامه، ابراز کرد: مردم چرام نگرانی برای آب مارون نداشته باشند کارهای مطالعاتی در حال انجام هست و در سال آینده در بودجه قرار خواهد گرفت.

این مسؤول در ادامه به معدن فسفات چرام اشاره کرد و گفت: همه می‌دانیم که معدن فسفات چرام بحثی ۴۰ ساله دارد، من در تعجبم که چرا عده‌ای اینقدر عجولند که در همین ۷ ماه توقع دارند این معدن راه اندازی شود.

وی با طرح این سوال که حداقل نباید این معدن ۴۰ ساله،یک سال مطالعه و بررسی شود، خاطرنشان کرد: شرکت آیرما ۶ سال پشت این طرح بود اما من متوجه شدم که تمام مطالعات پروژه همراه با انصراف این شرکت منتقل شد.

هاشمی‌پور، ادامه داد: سه جلسه با مدیرعامل این شرکت در سازمان اقتصادی کوثر گذاشته شد و حتی تقاضای همکاری با این سازمان را به مدیرعامل شرکت آیرما دادیم اما این شرکت حتی برای دادن مطالعات صورت گرفته، خسارت از آنها خواست.

وی، متذکر شد: هر چیزی حساب و کتابی دارد بنابراین بنده پیگیری‌های خود را انجام می‌دهم، مطمئن باشید این معدن با توکل بر خداوند متعال نتیجه خواهد داد و در صورت تعطیلی آن، بنده اعلام خواهم کرد.

آغاز عملیات اجرایی کارخانه سیمان سپوی دهدشت از اول اسفند

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس گفت: عملیات پروژه کارخانه سیمان سپوی دهدشت که غیرممکن توصیف شده بود اول اسفند سال جاری آغاز خواهد شد.

عدل هاشمی‌پور امشب در شورای اداری شهرستان به مشکلات و وضعیت موجود اشاره و با بیان اینکه امروز نه اصولگرا و اصلاح طلب و نه تدبیر و امید در این استان جواب نداده است اظهار داشت: خدمات انقلاب و مسؤولان نظام بر کسی پوشیده نیست اما این سؤوال که این همه بیکاری چرا در این استان وجود دارد جای سؤوال است.

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس افزود: جامعه‌ای که این وضعیت را دارد جناح‌بندی سیاسی برای چیست؟ و چه دردی را دوا می‌کند.

وی از همراهی  فرماندار شهرستان کهگیلویه در پیگیری پروژه‌های عمرانی تشکر کرد و گفت: تعدادی از پروژه‌ها براساس برنامه زمانبندی تعریف شده در حال کار است و از حالت راکد بودن خارج شده است.

هاشمی‌پور با بیان اینکه جاده دیشموک به قلعه رئیسی و قلعه رئیسی به پاتاوه پروژه ملی شده است افزود: اعتبار مورد نیاز این پروژه از توان استان خارج بود،بیش از ۲۰ میلیون متر مکعب عملیات خاکی دارد و ابنیه و دستگاه‌های خاص باید بکار گرفته شود.

وی تونل خائیز را از دیگر پروژه‌های ملی و متصل به جاده پاتاوه به دهدشت برشمرد و تصریح کرد: به محض بهره‌برداری از جاده پاتاوه عملیات این تونل شروع خواهد شد.

نماینده مردم کهگیلویه افزود: راه‌اندازی این جاده ۲۸ کیلومتر مسیر ما را به بهبهان کوتاه‌تر می‌کند.

وی از اختصاص ۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای تأمین آب شرب چهار شهر حوزه انتخابیه خبر داد و گفت: مناقصه طرح آبرسانی به زودی برگزار می‌شود.

هاشمی‌پور با بیان اینکه فعال شدن برخی از پروژه‌های کهگیلویه برای عده‌ای افسانه بود و همواره از غیرممکن بودن فعال شدن این پروژه‌ها سخن می گفتند افزود: با استعانت از خداوند متعال اجرای عملیات پروژه‌هایی از قبیل پتروشیمی آغاز و تکلیف دیگر پروژه‌ها نیز به زودی تعیین خواهد شد.

وی افزود: عملیات اجرای کارخانه سیمان سپوی دهدشت که غیرممکن توصیف شده بود اوایل اسفند سال جاری آغاز می‌شود.

به گفته هاشمی‌پور سیمان سپو با تغییر محصول از سیمان سیاه به سفید قرار است با همان پیمانکار سابق آغاز به کار کند و دو سال و نیم برای بهره‌برداری این پروژه تعریف شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *