آخرین اخبار

درس بزرگ جوان معلول دهدشتی در سال اقدام و عمل

وی همچنین درروزمعلول عکسی ازدکترپوزش فرماندارشهرستان کهگیلویه طراحی وبه ایشان اهداکرده است که موردتقدیرفرماندارکهگیلویه قرارگرفته بود

اشتراک گذاری
08 January 2017
کد مطلب : 6869

 

77889999

اگرچه ممکن است فرد معلول با دیگران تفاوت داشته باشد، ولی تکیه بر ناتوانی فرد، نه تنها کمکی به وی نمی کند، بلکه بر مشکلات او خواهد افزود.

افراد معلول، غالبا مشکلاتی دارند که مانع انجام برخی از فعالیت های آنها می شود یا احتمالا آنها بعضی از کارها را به شکل دیگری انجام می دهند، اما اکثر افراد معلول نیز می توانند پس از آموزش لازم، بسیاری از فعالیت های عادی زندگی را با اندکی تفاوت یا آهسته تر از دیگران انجام دهند.

آنچه یک معلول نیاز دارد، پذیرفتن و باور کردن توانایی های اوست، نه غصه خوردن برای کم توانی وی امایکی ازاین معلولین مسلم جهانبخش است که امروزشاهدافتخارآفرینی های ایشان درزمینه های مختلف هستیم.

مسلم جهانبخش دانشجوی رشته مدیریت صنعتی دانشگاه خلیج فارس بوشهرپس از سالها تلاش و کوشش بی وقفه توانست عنوان کارآفرین برتر دانشگاه خلیج فارس بوشهر را از آن خود کند و باری دیگر برای خود،خانواده و دانشگاه اش افتخار آفرینی کند.

وی اهل استان کهگیلویه و بویراحمدو ساکن شهر دهدشت وازایل بزرگ دشمن زیاری می باشد.

مسلم جهانبخش باتکیه برچندکلمه خودباوری،برنامه ریزی ،اراده و تلاش،رمز موفقیت خودرابوجودآورده است که امروزه به آن می بالد.

وی همچنین درروزمعلول عکسی ازدکترپوزش فرماندارشهرستان کهگیلویه طراحی وبه ایشان اهداکرده است که موردتقدیرفرماندارکهگیلویه قرارگرفته بود.

جهانبخش معتعقداست نداشته هایم را پیدا کردم و از آنها سکوی پرتابی ساختم و همیشه خودم را در اوج میدیدم.

عصرزاگرس

7888990000 77889999 5677888

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *