آخرین اخبار

دایی: هرچه گفتند به مادر و خواهر خودشان گفتند

علی دایی، سرمربی تیم فوتبال نفت تهران پس از کسب پیروزی برابر استقلال با حضور در نشست خبری درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد

اشتراک گذاری
۰۱ دی ۱۳۹۵
کد مطلب : 5629

علی دایی، سرمربی تیم فوتبال نفت تهران پس از کسب پیروزی برابر استقلال با حضور در نشست خبری درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

 

امیدوارم قهرمان شویم
یک خسته نباشید به بازیکنانم می گویم. لازم می دانم این برد را به خانواده آقای غلامپور تقدیم کنم. امیدوارم این روند ادامه دار باشد تا قهرمان حذفی شویم. همانطور که گفته بودم فقط برای برد به زمین آمدیم. در کل بازی موقعیت های گل ما چند برابر استقلال بود ولی متاسفانه آقای خورشیدی با وجود جرات بالایش در اول بازی، ۱۲۰ دقیقه علیه ما سوت زد و خیلی راحت هم آقای دانشگر را اخراج کرد تا تیم من برای بازی بعدی قلع و قمع شود.

 

چینی را فرستادند تا هواداران را تحریک کنند
این همه به من فحش دادند. هرچه گفتند با وجود احترام به هواداران مودب استقلال، هرچه گفتند به مادر و خواهر خودشان گفتند. دوران آرسن لوپن بازی ها، تمام شده که عده ای را بفرستید که مثلا به من فحش ندهند. وقتی خرمگاه نیست منصوریان دستیار دیگری علی چینی را فرستاد تا تماشاگران را تحریک کنند. الان دوره آرسن لوپن بازی است. الان دارند شو بازی می کنند و تماشاگران را تحریک می کنند. اینها تقصیر کمیته انضباطی است که اصل کاری ها را محروم نمی کنند.

 

شو بازی نکنید
با وجدان تیمتان را هدایت کنید. آنقدر شو بازی نکنید. منصوریان آنقدر با داور کلنجار رفت تا بازیکن من اخراج شد. این ها تقصیر کمیته انضباطی است. وقتی که می روند آدم درجه سه را محروم می کنند همین می شود. نمی شود که همه دست و پا بسته به جلوی استقلال بیایند. ما که نمی‌توانیم کار در زمین انجام نداده و به حریف اجازه دهیم که به راحتی دروازه‌مان را باز کند. ما باید در ۹۰ دقیقه کار استقلال را تمام می‌کردیم و ۳، ۴ گل به آنها می‌زدیم.
تلویزیون جمهوری اسلامی، اسلامی نیست
متاسفانه تلویزیون جمهوری اسلامی ایران که دَم از اسلام می‌زند صحنه گل اول استقلال را به طور کامل نشان نمی‌دهد در حالی که این گل در صحنه آفساید به ثمر رسیده است. آقای مزدک میرزایی کمی انصاف داشته باش ما که استقلال و پرسپولیس نیستیم. آقایان بیایید لیگ را تعطیل کنید و ماهی یک بازی برای استقلال و پرسپولیس بگذارید. دلیل ندارد که تیم پرطرفدار برنده شود.
اگر تختی خوب نبود، برزای چگونه گل زد؟
الان اگر تیم من بر نمی گشت به بازی، اوت شده بودیم. بعد می گفتند استقلال برده و نمی گفتند چطور برده. شما نگاه کنید هر دو نیمه را و متوجه می شوید که ما خیلی بهتر بازی کردیم. دو سه هفته قبلش درباره تختی حرف زدند. اگر زمین بد بود که برزای نمی توانست به این شکل به ما گل بزند. اگر دقت می کردیم، می شد با استقلال ۴-۵ گل ببریم.

نباید لیدرها تصمیم بگیرند
من به دیگران اجازه نمی دهم به فضای من نزدیک شوند. چرا باید لیدرها در باشگاه ها تصمیم بگیرند. اینها درد فوتبال است که ماجرای پایه استقلال را می شنویم و اتفاقی نمی افتد. به نظر من فدراسیون باید آنقدر مستقل کار کند که اجازه ورود کسی به فوتبال را ندهد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *