آخرین اخبار

توقیف خودروی حامل اشیاء عتیقه در “گچساران”

فرمانده انتظامی شهرستان “گچساران ” از کشف اشیاء عتیقه با قدمت تقریبی دو هزار سال و دستگیری یک متهم در این زمینه خبر داد .

اشتراک گذاری
۲۶ دی ۱۳۹۵
کد مطلب : 7151

فرمانده انتظامی شهرستان “گچساران ” از کشف اشیاء عتیقه با قدمت تقریبی دو هزار سال و دستگیری یک متهم در این زمینه خبر داد .
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سید محمد موسوی” با اعلام این خبر، افزود: در پی کسب خبری مبنی بر خرید و فروش و نگهداری اشیاء عتیقه در شهرستان گچساران از سوی فردی، موضوع بطور ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با هماهنگی مقام قضائی ، حین اجرای تور ایست بازرسی در محور گچساران به دیلم از خودرو سواری پژو ۲۰۶ تعداد پنج عدد اشیاء عتیقه شامل گلدان برنزی ،سرویس سفال زیتون برنزی، دستبند برنزی و مجسمه طلایی و بنا به نظر کارشناسان به ارزش بیش از ۱,۶۷۰,۰۰۰,۰۰۰ریال کشف و ضبط گردید.
سرهنگ “سید محمد موسوی” با اشاره به اینکه اشیاء کشف شده تحویل اداره کل میراث فرهنگی شهرستان و خودرو به پارکینگ انتقال و متهم به همراه پرونده قضایی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *