آخرین اخبار

توجه به صنعت توریسم و گردشگری در رونق اقتصادی نقش ویژه ای دارد

سید مسعود حسینی فرماندار باشت در جلسه شورای اداری این شهرستان با تاکید بر برگزاری مناسب دهه فجر انقلاب اسلامی افزود: ضروریست دستگاه های اجرایی  و کمیته های مرتبط با برگزاری ایام دهه فجر با هماهنگی و همکاری مناسب برنامه های دهه فجر را در خور و شان این ایام برگزار کنند. حسینی افزود:پیروزی انقلاب […]

اشتراک گذاری
۲۶ دی ۱۳۹۵
کد مطلب : 7157

سید مسعود حسینی فرماندار باشت در جلسه شورای اداری این شهرستان با تاکید بر برگزاری مناسب دهه فجر انقلاب اسلامی افزود: ضروریست دستگاه های اجرایی  و کمیته های مرتبط با برگزاری ایام دهه فجر با هماهنگی و همکاری مناسب برنامه های دهه فجر را در خور و شان این ایام برگزار کنند.

حسینی افزود:پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرینی در تاریخ ایران بوده و الگوی مناسبی برای آزادگان جهان بوده و امروزه انقلاب های مردمی شکل گرفته در منطقه الهام گرفته از انقلاب اسلامی است.

وی گفت : زنده نگه داشتن یاد امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب یکی از اهداف انقلاب باشد تا نسل جدید را با جایگاه رفیع شهدا و امام شهدا آشنا کرد.

فرماندار باشت با تاکید بر حفظ آرمان های انقلاب افزود:بر همه ما لازم است در حفظ دستاوردها و آرمانهای انقلاب قدم برداریم و برنامه های دهه فجر را متناسب با این آرمان ها تنظیم کرد.

توجه به صنعت توریسم و گردشگری در رونق اقتصادی نقش ویژه ای دارد

سید مسعود حسینی فرماندار باشت در نخستین جلسه ستاد هماهنگی خدمات  سفربه نقش صنعت توریسم و گردشگری اشاره و افزود: امروزه در تمام دنیا صنعت توریسم و گردشگری از جمله مهم ترین منابع اشتغالزایی و درآمد است چنانچه بسیاری از کشورهای دنیا صنعت از توریسم و جانگردی بیشترین درآمد ملی را دارند.

حسینی افزود:با توجه به قرار گرفتن شهرستان در مسیر ترانزیتی و مسافر پذیر بودن شهرستان با توجه به داشتن جاذبه های گردشگری، لازم و ضروریست بتوانیم از تمام ضرفیت های شهرستان در این راستا استفاده نماییم

فرماندار باشت افزود:مسافران و گردشگران بهترین مبلغان برای معرفی شهرستان است و در همین راستا باید تلاش نماییم چهره خوب و مناسبی از شهرستان نشان دهیم و جاذبه های شهرستان را به بهترین شکل ممکن معرفی نماییم.

مقام ارشد اجرایی شهرستان با اشاره به حجم مسافران در شهرستان افزود:در ایام تعطیلات نوروز گذشته حجم زیادی از مسافران و گردشگران به شهرستان وارد شدند که با وجود برخی کمبود های زیز ساختی اما به بهترین شکل ممکن از آنها استقبال شد

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *