آخرین اخبار

استعفای شهردار گچساران؛از دلایل شخصی تا کمبود بودجه

عضو شورای اسلامی شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد از استعفای شهردار این شهر خبرداد.

اشتراک گذاری
۱۰ دی ۱۳۹۵
کد مطلب : 6284

 

این مقام مسئول که نخواست نامش فاش شود در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در یاسوج، دلیل استعفای”اردلان زینل زاده ” شهردار دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران را شخصی عنوان و اظهارداشت: البته به نظرمن، مشکلات شهردار برای استعفاء شخصی نیست.

این عضو شورای اسلامی دوگنبدان خاطرنشان کرد: متاسفانه شهرداری دوگنبدان اکنون هم به پرسنل رسمی و غیررسمی بدهکار بوده و هم به پیمانکاران پروژه های عمرانی.

وی گفت: شهرداری دوگنبدان سه ماه است که حقوق ۵۰۰ نیروی شاغل خود را پرداخت نکرده و از سویی ۱۲ میلیارد تومان نیز به پیمانکاران بدهکار است.

این عضو شورای اسلامی دوگنبدان با تقدیر از فعالیت های “زینل زاده” شهردار این شهر، تصریح کرد: گمان نمی کنم استعفای شهردار مورد موافقت اعضای شورای این شهر قرار گیرد.

وی افزود: شهردار دوگنبدان مشکلی برای مدیریت شهری ندارد و از نیروهای پرکار بوده اما متاسفانه از حوزه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد اعتبارات لازم به شهرداری تخصیص داده نشده است.

عضو شورای اسلامی دوگنبدان گفت: نمی دانم چرا سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد ، اعتبارات موردنیاز شهرداری دوگنبدان را تخصیص نداده اما ممکن است آنها نیز خودشان دچار مشکلاتی از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی مرکزی باشند که ما از آن بی اطلاع هستیم.

وی گفت: استعفای شهردار دوگنبدان به شورای شهر اعلام وصول شده اما گمان نمی کنم مورد موافقت قرار بگیرد و از مسئولان می خواهیم اعتبارات مورد نیاز این شهرداری را تخصیص دهند.

 

گمانه زنی ها از بلوطی و بخشایی به عنوان بیشترین بخت برای به دست گرفتن سکان شهری یاد می شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *