آخرین اخبار

از علت نالیدن امام جمعه بپرسید؟

امام جمعه گچساران گفت:وضعیت مصلی به گونه‌ای است که با بارندگی درون مصلی نیز باران می‌آید، پیگیری‌های زیادی به عمل آمد، جلسات محرمانه، غیر محرمانه نشد که نشد.مردم خسته شده اند ودیگر نمی توانم تحمل کنم هر مومنی بتواند کمکی به رفع مشکلات مصلی انجام دهد، دیگر کاری به کار پیمانکار و بخشنامه ها نخواهیم داشت.

اشتراک گذاری
۰۳ دی ۱۳۹۵
کد مطلب : 5760

سید امین الله حجازی امام جمعه گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته گچساران ضمن  تبریک و قدردانی ملت ایران در حماسه آفرینی ۹دی در کشور گفت:۹دی روز بصیرت و روز میثاق امت با ولایت است و این روز بزرگ را گرامی می داریم و به ملت قدرشناس و بصیر ایران اسلامی تبریک می گوییم.

وی افزود:۹دی روز بسیار بزرگ و سرنوشت سازی است که ملت با هوشیاری و با تبعیت از ولایت فقیه  ترفندها و توطئه های دشمنان را نقش بر آب و آن ها را مایوس،ناکام و ناامید کردند.

امام جمعه گچساران اظهارکرد:اساس عزت و دفاع از یک مملکت،دین است و آموزه های دینی است که آرمان ها و ارزش های یک ملت را در برابر تهاجمات و فتنه های  دشمنان حفظ و صیانت می کندو در حقیقت ۹دی روزی بود که قلب جانشین امام زمان (عج) شاد شد.

حجازی تصریح کرد:دفاع از مبانی دینی ،عزت و شرف یک ملت وظیفه تک تک آحاد جامعه است و یک انسان هوشیار باید فتنه ها و شیطنت های دشمنان را بشناسد و به وقت به میدان بیاید و مقابله نماید .

 وی با بیان اینکه نقشه بسیار خطرناک دشمنان درسال ۸۸ با بصیرت مردم دفع شد،گفت: جریان بسیار خطرناک فتنه ۸۸با عنایت امام زمان (عج)و درایت مقام معظم رهبری و در صحنه بودن ملت انقلابی ایران اسلامی خاموش و فتنه ها و حیله های  دشمنان نقش بر آب شد.

امام جمعه گچساران افزود:جریان فتنه به هیچ وجه نباید به فراموشی سپرده شود چرا که از برون کشور طراحی و نشات گرفته بود و از خارج کشور حمایت و خط دهی می شد.

حجازی تصریح کرد:جریان فتنه ۸۸یک مسئله بسیار عمیق و ریشه داری بود که نبایستی خیال کرد که تمام شده است .موضوع فتنه همیشه باید گفته شود تا نسل جوان و نوجوان ما خطر فتنه ها را همیشه احساس کنند و آماده هر گونه مقابله با توطئه ها و فتنه های دشمنان باشند.

وی در ادامه تصریح کرد:برخی از موضوعاتی و مطالبی  که از تریبون نماز جمعه ایراد می شود و کلماتی که عرض می کنیم باید کلمه به کلمه به خداوند جواب دهیم و در مسائلی که گاهی گفته می شود و حرفی می زنیم اینطوری نیست که از سر خود چیزی بگوییم .برخی از مطالبی که در گذشته  در خصوص موضوعی عرض کردم دقیق همین بود و کم و کاستی در آن راه نداشت.

حجازی درادامه با اشاره به مشکلات مصلای این شهرستان اظهارکرد:گاهی عده ای در سایت های خبری و در جاهای دیگرمی گویند امام جمعه همیشه می نالد.خوب یکی هم سئوال کند که چرا می نالد.؟!

وی افزود:وضعیت مصلی به گونه‌ای است که با بارندگی درون مصلی نیز باران می‌آید، پیگیری‌های زیادی به عمل آمد، جلسات محرمانه، غیر محرمانه نشد که نشد.به هر حال تقاضا مندیم مومنین عنایتی فرمایند هر کسی می تواند هر نوع کمکی انجام دهد تا مشکلات مصلای بزرگ این شهر سامان یابد .مردم خسته شده اند ودیگر نمی توانم تحمل کنم هر مومنی بتواند کمکی به رفع مشکلات مصلی انجام دهدو دیگر کاری به کار پیمانکار و بخشنامه ها نخواهیم داشت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

یک پاسخ به “از علت نالیدن امام جمعه بپرسید؟”

  1. Sea گفت:

    سلام …واقعا برای شهرستان گچساران زشته که امام جمعه و نماینده رهبری نالان باشه هر وقت امام جمعه هر شهر از دست مسئولان نالان شد چه بسا رهبری هم نالان هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *