آخرین اخبار

کنایه های رئیس کل دادگستری ؛ از “صدا و سیما”و “برنج محسن ” تا “مدیرکل امور بانوان استانداری”

برای برنامه فرهنگی در صدا و سیما استان بابت هر دقیقه ۱۶۰ هزار تومان باید هزینه کنیم. مثل برنج محسن نیستیم که بفروشیم و منبع درآمد داشته باشیم، ما منبع درآمدی نداریم.

اشتراک گذاری
۲۴ آذر ۱۳۹۵
کد مطلب : 5143

نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم به ریاست رئیس کل دادگستری با حضور شورای پیشگیری از وقوع جرم برگزار شد.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد از مدیرکل امور بانوان استانداری انتقاد کرد، و گفت: مدیرکل امور بانوان که همیشه می‌گوید اهتمام به جلسات امور بانوان داشته باشید، ولی در جلسه مهمی که ایشان میدانست در حوزه طلاق بانوان است حضور ندارد.

حجت السلام مزارعی با اشاره به اینکه مدیرکل امور بانوان استانداری به عنوان متولی طلاق بانوان در این نشست حضور ندارد، افزود: شورای پیشگیری کمک خوبی در حوزه طلاق بانوان خواهد بود، مدیرکل امور بانوان استانداری باید چانه زنی کند، ولی با وجود چنین جلساتی که باید حضور داشته باشد، حضور ندارد.

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به اینکه وقتی در موضوع طلاق متولیان حضور ندارد، دیگران چه کاری می‌توانند انجام دهند، ادامه داد: اولین حوزه که باید در بخش طلاق و ازدواج  تلاش کند حوزه استانداری است، زیرا اعتبارات در این حوزه وجود دارد.

بنا بر این گزارش رئیس کل دادگستری استان از صدا و سیما کهگیلویه و بویراحمد انتقاد کرد، و گفت: اگر بخواهیم برنامه فرهنگی در صدا و سیما استان ایجاد، باید کلی هزینه به صدا وسیما پرداخت کنیم.

وی با اشاره به هزینه‌های درخواستی صدا و سیما، ادامه داد: برای برنامه فرهنگی در  صدا و سیما استان بابت هر دقیقه ۱۶۰ هزار تومان باید هزینه کنیم. مثل برنج محسن نیستیم که بفروشیم و منبع درآمد داشته باشیم، ما منبع درآمدی نداریم.

وی اظهار داشت: صدا و سیما باید به جای برخی از برنامه‌هاشون از برنامه‌های فرهنگی استفاده کند. صدا وسیما باید از ما تقاضا کند، کارشناس به صورت رایگان بدهیم. و وقت برنامه‌هاش را با برنامه‌های خوب و پرجاذبه پر کنند.

حجت السلام مزارعی تصریح کرد: من برنامه های صدا و سیما را به دلیل کمبود وقت نگاه نمی‌کنم، و فقط اخبار می‌بینم و بیشتر از اینترنت اخبار را دنبال می‌کنم.

وی افزود: صدا و سیما استان در هفته یک ساعت در اختیار سازمان های قضایی و دادگستری قرار دهند، تا با برنامه های فرهنگی خروجی خوبی داشته و آرامش در جامعه برقرار شود. رسالت صدا و سیما در امور فرهنگی است، پول و اعتباری نداریم که بدهیم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *