آخرین اخبار

«کل» کدام اداره‌کل در کهگیلویه و بویراحمد در چنبره یک منطقه و طایفه‌ است!؟

اداره‌کلی در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که بسیاری از مدیران آن از یک منطقه و طایفه خاص و به نوعی هم‌ولایتی آقای مدیرکل هستند.

اشتراک گذاری
۰۲ آذر ۱۳۹۵
کد مطلب : 3591

یکی از دلایل محرومیت مضاعف و بیش از حد و نرم کشوری در استان کهگیلویه و بویراحمد؛ عدم استفاده از توانمندی و شایستگی فرزندان شایسته استان در مناصب مختلف است، البته این اشکال تنها مربوط به این دوره نیست چرا که در دوره‌های گذشته نیز چنین بوده و هیچ تفکر سیاسی و جریانی نمی‌تواند ادعا کند که مبری از خطا بوده است.13950901001224_photoa

کیست که از قوم‌گرایی و طایفه‌نوازی در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر نداشته باشد و نداند که شایستگی‌ها در حاشیه قرار گرفته است، استانی که از این درد تاریخی در رنج و عذاب است و باید جوانان اندیشمند و خلاقش همیشه در حاشیه باشد و بر عکس افراد ناتوان هم طایفه‌ای در مصدر امور قرار گیرند.

به تازگی مطلع شده‌ایم اداره کل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد  ۱۸ نفر از مدیرانش از یک منطقه و از یک طایفه خاص بوده و آقای مدیرکل نیز فرزندی از همان دیار است.

در این موضوع پای چه کسانی در میان است، ما نمی دانیم و امیدواریم دستگاه های نظارتی در این راستا تدابیری بیندیشند.

از رئیس شهرستان یک منطقه گرفته تا برخی از معاونان و مسئولان دوایر مهم و ادارات این اداره‌کل از منطقه‌ای خاص منصوب شده‌اند که در نوع خود اگر نگوییم بی‌نظیر بلکه کم‌نظیر است.

فارس

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *