آخرین اخبار

پلمپ شدن یک موسسه فرهنگی و قرآنی در یاسوج + تصاویر

دفتر این کانون که در دوران مدیریت افشین، مدیر سابق کارخانه، فعالیتش را شروع کرده بود، با تغییرات جدید بوجود آمده در کارخانه پر حاشیه قند یاسوج، پلمب شد.

اشتراک گذاری
12 December 2016
کد مطلب : 5072

موسسه فرهنگی و قرآنی گل نرگس فاطمیه با بیش از ۲۰ سال سابقه کار، ۶ سال پیش برای پر کردن اوقات فراغت بانوان، همسر و دختر کارگران و کارکنان کارخانه قند یاسوج و علاقه مندان به فعالیت های قرآنی، در این مرکز صنعتی فعالیتش را شروع کرد تا محلی برای ترویج فعالیت های قرانی و دینی باشد. و همسران و دختران شاغلین در این کارخانه بتوانند از این ظرفیت مذهبی استفاده نمایند.

در این موسسه آموزش قرآن، خیاطی، گلدوزی، روبان دوزی، چرم دوزی و هر کلاس دیگری که فنی و حرفه ای برای عموم برگزار می کرد، انجام می شد.

دفتر این کانون که در دوران مدیریت افشین، مدیر سابق کارخانه، فعالیتش را شروع کرده بود، با تغییرات جدید بوجود آمده و (رفتن حیدری مدیر قبلی کارخانه) در کارخانه پرحاشیه قند یاسوج، پلمب شد.

پلمب این کانون به صورت قفل زدن بر روری در و یا بستن درب آن نبوده بلکه ضمن اقدامات بیان شده، مدیران جدید کارخانه درب های این مرکز فرهنگی – مذهبی را جوش داده اند!

وسایل کانون قرآن گل نرجس فاطمیه پس پلمب و تخلیه وسایل، برخی به مسجد کارخانه و برخی دیگر به امام زاده شاه مختار (ع) انتقال داده شدند.

گفتنی است لهراسب باقری، مالک جدید کارخانه قند یاسوج که به تازگی با حاشیه های فراوان توانست این کارخانه را تصاحب کند، اخیرا به عنوان کار آفرین برتر استان انتخاب شد.

لازم به ذکر است چندی پیش کارگران کارخانه قند در اعتراض به مدیریت این کارخانه و حقوق و بیمه معوق خود تجمع کرده بودند./یاسوج ۲۴

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *