آخرین اخبار

واکنش یک مدیر کل به استخدام های فامیلی و حمله به رسانه ها

مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که این اداره کل هیچگونه استخدامی در سه ساله گذشته نداشته و آنچه برخی رسانه ها منتشر کرده اند توهم آنان بوده است .

اشتراک گذاری
۱۶ آذر ۱۳۹۵
کد مطلب : 4640

مجید علی پور در نشستی با رسانه ها در یاسوج گفت: جای بسی تاسف است که برخی رسانه ها بدور از واقعیت و انصاف اقدام به انتشار اخباری می کنند که هیچگونه صحتی ندارد.

وی با بیان اینکه مجموع پرسنل این اداره کل ۵۷ نیروی رسمی, پیمانی و قرارداد معین است, اظهارداشت: ۳۸ نیرو درقالب طرح آبرسانی و تعاونی ها بکار گرفته شد که با اتمام قراردادشان نیز به فعالیت ها آنها خاتمه داده شد.

مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد افزود: کسانی که در قالب این قرارداد بکار گرفته شده اند در سخت ترین شرایط برای رفع مشکلات با حقوق ناچیز شروع بکار کردند.
139311130857042944656803
علی پور با تاکید براینکه هیچگونه استخدامی در اداره کل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد صورت نگرفته است, خاطرنشان کرد: مدیریت شبکه های تعاونی و کارخانه دام و طیور یاسوج هیچگونه ارتباطی به این اداره کل در زمینه بکارگیری نیروهای موردنیاز ندارد.

وی گفت: اطلاعاتی که راجع به بکارگیری نیروهای انسانی در اداره کل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد منتشر شده توسط دوتن از همکاران ما که منافع شان به خطر افتاده به رسانه ها داده شد.

مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد با اظهار تاسف از انتشار اخبار کذبی که سبب نگرانی در جامعه می شوند, خاطرنشان کرد: کاش رسانه ها قبل از انتشار اخبار از مسوولان راجع به آن خبر اطلاعات لازم را دریافت کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *