آخرین اخبار

واکنش فرمانده سپاه گچساران به حوادث ۱۶ آذر دانشگاه آزاد گچساران

عده ای قلیل ،با بازی باکلمات، جریان سازی و کودتای فکری نخواهند توانست وجود سوخته فتنه گران را عمر دوباره بخشیده و به حیاط سیاسی دنیوی بازگردانند

اشتراک گذاری
۲۷ آذر ۱۳۹۵
کد مطلب : 5360

به گزارش روابط عمومی سپاه شهرستان گچساران،سرهنگ پاسدار سیدعلی اصغر نورایی در سالروز ولادت پیامبر اعظم (ص) اظهار داشت: سالروز ولادت پیامبر اعظم (ص) وفرزند برومندش امام جعفر صادق (ع) را به ساحت مقدس ولی عصر (عج) مقام معظم رهبری وملت شریف ایران، مردم گرانقدر استان کهگیلویه وبویر احمد به خصوص مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه  شهرستان گچساران تبریک عرض می نمایم.

سرهنگ سید علی اصغر نورایی نسب در توصیف برجسته ترین شاخصه های رفتاری پیامبر اعظم (ص)افزود: بـرجـسـتـه تـریـن شـاخـصه سیره اخلاقی پیامبر (ص) رحمت، عطوفت و محبت ایشان است. محبت و صـمـیمیت پیامبر(ص ) به قدری گسترده بود که نزدیک ترین افراد خانواده، اصحاب و یاران و حتی اسیران دشمن و گناهکاران تحت الشعاع پر مهر و صمیمیت و مهربانی پیامبر قـرار مـی گـرفـتـنـد، قـرآن رمـز مـوفـقـیـت رهـبـری و پـیـامـبـری رسـول اعـظـم (ص ) را هـمـیـن صـمـیـمـیـت، مـهـربـانـی و عـطـوفـت او مـی دانـد، آن حـضـرت پـیوسته جویای احوال اصـحـاب خـود بـود، اگـر سـه روز یـکـی از آنـان را نـمـی دیـد احـوال او را مـی پرسید، اگر در مسافرت بود در حقش دعا می کرد، اگر حضور داشت به دیـدارش مـی شـتـافـت و اگـر در بـستر بیماری قرار داشت به عیادتش می رفت .

فرمانده سپاه شهرستان  گچساران با اشاره به دست آورد محصول فکری ملت ایران در ۹دی  ماه ، خاطر نشان کرد: در طول چند سالی که از فتنه ۸۸ می گذرد، مردم ما با بصیرت انقلابی خود که برگرفته از روشنگری ها و هدایت پیامبرگونه مقام معظم رهبری می باشد به این نتیجه رسیدند، که فتنه گران هدفی جز براندازی نظام نداشتند و لذا اوج این بصیرت در ۹دی ماه متبلور گردید و حماسه ماندگار این روز رادر تاریخ پر فروغ انقلاب اسلامی ثبت نمود.

سرهنگ نورایی با یادآوری جنایات فتنه گران در عاشورای ۸۸ تصریح کرد: فراموش نخواهیم کرد عده ای ضدانقلاب و پسماندهای گروهک های منافق و معاند انقلاب با اردوکشی در خیابان ها و به آتش کشیدن بیرق امام حسین (ع) شعار  تغییر  واصلاحات  را در خیال خام خود فریاد میزدند.

وی در ادامه عنوان کرد: به همه کسانی که امروز از دیدن یک تریبون ذوق زده می شوند و گمان می کنند، که خواهند توانست از فتنه و فتنه گر حمایت کنند و در دانشگاهی که مامن سربازان ولایت مدار حزب الهی و فرهیخته ما است بیایند و برای سران فتنه دستی لرزان تکان دهند،آگاه باشند که دستان لرزان متکی به قدرت پوشالی استکبار در مقابل قدرت یدالهی ،توان مقابله نخواهند داشت.

فرمانده سپاه شهرستان گچساران با تاکید بر حضور حداکثری مردم ولایت مدار شهرستان گچساران در تمامی صحنه های دفاع از انقلاب اسلامی بیان نمودند: فتنه گران بدانند با حضور این مردم فهیم، بصیر، قدرشناس و همیشه در صحنه راهی برای احیای مجدد مردگان فتنه گردر این شهر وجود نخواهدداشت.

وی تاکید کرد: به پسماند های فتنه ۸۸ هشدار می دهم، بسیج و تفکر بسیجی برای حراست و حفاظت از درخت تنومند انقلاب اسلامی ایران که باخون شهیدان آبیاری شده، اجازه هیچگونه تحرک روشنفکرانه را در قالبهای پوسیده فتنه گری در شهر انقلابی گچساران نخواهند داد.

سرهنگ نورایی نسب اظهار نمود: خیانت گران فتنه ۸۸ هرگز از ذهن مردم ولایتمدار و تاریخ این ملت فراموش نخواهند شد و همه مسئولان باید مرز خود را با فتنه و سران فتنه به صورت علنی اعلام نمایند.

فرمانده سپاه شهرستان گچساران بیان کرد: عده ای قلیل ،با بازی باکلمات، جریان سازی و کودتای فکری نخواهند توانست وجود سوخته فتنه گران را عمر دوباره بخشیده و به حیاط سیاسی دنیوی بازگردانند.

وی در پایان گفت: همه فتنه گران و حامیان فتنه بدانند، اگر بخواهند روزی از خطوط قرمز نظام  عبور نمایند ملت با روحیه انقلابی خود مقابل آنان خواهند ایستاد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *