آخرین اخبار

واکنش باشگاه نفت گچساران نسبت به حواشی میزبانی از داوران

پس از دیدار دو تیم نفت و گاز گچساران و صنعت نفت آبادان در رقابت های لیگ برتر فوتبال نوجوانان داور این دیدار در خصوص میزبانی انتقاداتی در رسانه ها داشته که باشگاه نفت و گاز با انتشار جوابیه ای جوانب محتلف این اتفاق را بررسی کرد. در این جوابیه آماده است: بسم الله الرحمن […]

اشتراک گذاری
۰۷ آذر ۱۳۹۵
کد مطلب : 3995

پس از دیدار دو تیم نفت و گاز گچساران و صنعت نفت آبادان در رقابت های لیگ برتر فوتبال نوجوانان داور این دیدار در خصوص میزبانی انتقاداتی در رسانه ها داشته که باشگاه نفت و گاز با انتشار جوابیه ای جوانب محتلف این اتفاق را بررسی کرد.

در این جوابیه آماده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

متاسفانه روز گذشته در برخی از رسانه ها و حتی رسانه ملی شاهد اظهار نظر یکی از کارشناسان برجسته داوری کشور و همچنین داور بازی تیم های فوتبال نوجوانان نفت و گاز گچساران و صنعت نفت آبادان بودیم که در خصوص میزبانی باشگاه نفت و گاز انتقاداتی داشتند. پس از شنیدن اظهارنظر این عزیزان سریعا اقدامات لازم برای بررسی علل و عواملی که مورد انتقاد داور محترم این بازی بوده انجام شد و جوانب مختلف از این موضوع برای روشن شدن افکار عمومی مهم است به شرح در ادامه خواهد آمد.

طبق بررسی های بعمل آمده داور بازی جناب آقای شجاعی شب قبل از بازی در مسیر حرکت از سمیرم به گچساران دچار سانحه رانندگی می شود که به لطف خداوند آسیب جدی متوجه ایشان نمی شود و وی سفر خود را با جراحا ت سطحی که داشته ادامه می دهد و در گچساران مورد استقبال آقای یزدانشناس سرپرست تیم فوتبال نوجوانان قرار می گیرد و پس از استقرار در مهمانسرا آقای یزدانشاس سرپرست تیم از وی در خصوص انتقال به بیمارستان سوال می کند که جناب شجاعی داور صانحه دیده اعلام می کند نیازی به بیمارستان فعلا ندارد و سرپرست تیم نیز از ایشان درخواست می کند در صورت لزوم هر ساعت از شبانه روز نیاز بود تماس بگیرید تا شما را به مراکز درمانی منتقل کنیم که دیگر تماسی از سوی جناب شجاعی گرفته نمی شود. بخش دیگری از اظهارات این داور جوان و آینده دار کشورمان در خصوص درخواست اقامت بعد از بازی در مهمانسرا بوده که به هیچ عنوان با سرپرست تیم مطرح نشده است و بنا برگفته داور بازی این خواسته با ناظر بازی و افراد غیر مسئولی که در آن زمان در مهمانسرا بوده بیان شده و هیچ گونه اطلاعی به سرپرست تیم داده نشده و وی از این خواسته داور بی اطلاع بوده است .در خصوص نحوه انتقال داوران به ترمینال نیز ماشین در اختیار این تیم برای گرفتن غذای داوران به مهمانسرا رفته و پس از تماس آقای یزدانشناس به سوی استادیوم حرکت می کند که تیم داوری بدلیل عجله ای که داشته اند با خودرو داور چهارم به سوی ترمینال منتقل می شوند و پس از رسیدن خودرو آنها مسئولان ورزشگاه از رفتن تیم داوری خبر می دهند. در صورتیکه اگر خود دوستان داور کمی صبر می کردند هم ماشین در اختیار به آنها می رسید و هم غذای آنها، که در این مورد ما قضاوت را برعهده خود مردم خواهیم گذاشت. همانطور که مسئولان محترم سازمان لیگ و کمیته داوران نیز مستحضر هستند وظیفه اسکان، پذیرایی و امنیت داوران با باشگاه های میزبان در قانون اعلام شده و نحوه رسیدن داوران و ناظران تا شهر برگزاری مسابقه و برگشت در عهده وظایف باشگاه نبوده است اما باشگاه نفت و گاز گچسارا ن طی چند سال گذشته که در ورزش قهرمانی فعالیت می کند در بسیاری از موارد در صورت درخواست مهمانان عزیز خودرو برای راحتی و امنیت آنها در اختیار گذاشته است. که در این مورد هم اگر داور بازی با سرپرست تیم این درخواست را مطرح می کرد بدون تردید هم موضوع اقامت ایشان در مهمانسرا منعی نداشته و هم وسیله نقلیه برای انتقال آنها در اختیارشان قرار می گرفت.

حال با توجه به اتفاقات صورت گرفته و اظهارات یک جانبه  جناب آقای خسروی کارشناس برجسته داوری کشور در رسانه ملی و محکوم کردن باشگاه نفت و گاز گچساران به رفتار ناجوانمردانه و بیان اتهاماتی به باشگاه نفت در رسانه ملی و رسانه های مکتوب که هیچ کدام مدرک معتبری برای اثبات آن وجود ندارند و حتی نام داور بازی را نیز به اشتباه قید کرده اند این باشگاه مراتب نگرانی خود را از رسانه ملی بدلیل قضاوت یکطرفه و بدون نظرخواهی از باشگاه مورد اتهام اعلام می کند و از کمیته داوران فدراسیون فوتبال درخواست دارد در خصوص اتهامات جناب خسروی در شبکه ملی به باشگاهی با قدمت قریب به نیم قرن و پرونده شفاف و درخشان آن در خصوص میزبانی از تیم های مختلف ورزشی بررسی کرده و پاسخ قانع کننده ای به باشگاه نفت و گاز گچساران ارائه نماید.

همچنین از کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در خواست می شود با توجه به اتهامات مطرح شده از سوی جناب خسروی کارشناس برجسته داوری در شبکه ملی  بررسی های لازم را صورت دهد و باشگاه نفت و گاز گچساران نیز در این خصوص آمادگی هر گونه همکاری و ارائه مستندات لازم برای اثبات بی گناهی در این اتفاق تلخ را دارد.

درپایان با ادای احترام به جامعه محترم داوری و جناب آقای شجاعی داور محترم بازی نفت و گاز گچساران و صنعت نفت آبادان، باشگاه نفت و گاز گچساران که در اثر یک سوء تفاهم و عدم ارائه درخواست خود از سرپرست تیم فوتبال نوجوانان مبنی بر اقامت در مهمانسرا نفت دچار مشکل شده ،این باشگاه همچون سال های گذشته آمادگی هرگونه همکاری و میزبانی از تیم های ورزشی ، داوران و ناظران مسابقات را دارد و امیدواریم همچون گذشته که میزبانی باشگاه نفت و گاز گچساران به اذعان مهمانان از کیفیت بالایی برخوردار بوده است و اینچنین اتهاماتی تاکنون دراین باشگاه جایی نداشته است. بتوانیم در آینده نیز کیفیت میزبانی از مهمانان عزیز ورزشی را ارتقا ء و در سطح بالاتری ارائه نماییم .

باشگاه فرهنگی ورزشی نفت و گاز گچساران

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *