آخرین اخبار

هردم از این باغ بری می رسد/ استخدام فله ای این بار در شرکت برق استان

مدیرعامل شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد در اقدام بی‌سابقه بیش از ۵۰ نفر را بستگان، آشنایان، فامیل‌ها و افراد دارای روابط و پارتی را در این شرکت بدون رعایت ضوابط استخدام کرده است.

اشتراک گذاری
۱۱ آذر ۱۳۹۵
کد مطلب : 4193

مدیرعامل شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد در اقدام بی‌سابقه بیش از ۵۰ نفر را بستگان، آشنایان، فامیل‌ها و افراد دارای روابط و پارتی را در این شرکت بدون رعایت ضوابط استخدام کرده است.

rahzadi-01

راهزادی مدیر شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد بیش از سایر مدیران این استان دست به استخدام و بکارگیری نیروهای در قالب (حجمی، شرکتی و رسمی) زده است.

او از فامیل‌ها و بستگان خود گرفته تا برادر فلان معاون استاندار و فلان مسئول سابق فرمانداری بویراحمد و بستگان دیگر مسئولان ارشد این استان را بکار گرفته است.

راهزادی علی‌رغم تلاش‌های خوبی که در اداره برق کرده است، اما در بحث استخدام‌های بدون رعایت ضوابط و قانون کار بی‌سابقه‌ای کرده است. اگر چه بکارگیری این افراد بیشتر به قبل از انتخابات بر می‌گردد، اما کاهش مدیران کهگیلویه و بویراحمد بدون نگاه‌های سلیقه‌ای، شخصی و جناحی و صرفاً در راستای عدالت و منویات مقام معظم رهبری مبنی عمل می‌کردند.

گفته می‌شود در برخی از واحدهای شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد اینقدر نیروی مازاد وجود دارد که کارآیی و راندمان شرکت برق پایین آمده است. و هر کدام یک سوم چهار سال پیش کار می‌کند.

هزینه‌های که این شرکت برای حقوق انها پرداخت می‌کند نیز بالا بیان شده است.

آقای ک(برادر مسئول سابقی در فرمانداری بویراحمد)، ن(برادر معاون استاندار)، (ج)، (ج)، (ش)، (ب)، (ب)، (ر)، (ر)، (ر)، (ن)، (س)، (پ) و ده‌ها نفر دیگر از بستگان، آشنایان، اقوام، دوستان و افراد دارای روابط و پارتی در این شرکت استخدام شده است.

سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در  خصوص استخدام‌های نیروی انسانی بدین شرح است؛ بند ۲؛ «عدالت محوری در جذب، تداوم خدمت و ارتقای منابع انسانی» و بند ۳، « بهبود معیارها و روزآمدی روشهای گزینش منابع انسانی به منظور جذب نیروی انسانی توانمند، متعهد و شایسته و پرهیز از تنگ نظری‌ها و نگرش‌های سلیقه‌ای و غیرحرفه‌ای»

موضوع استخدام‌های بدون رعایت ضوابط و قانون نیز داد ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد را درآورد بطوریکه امام جمعه کبگیان می‌گوید؛آقایان قلم به دست بیایید برای استخدام‌های بی‌ضابطه و فله‌ای و قومی و باندبازی و جناحی وقت‌ بگذارید.

امید می‌رود مدیران در رابطه اقدامات در شأن و جایگاه یک مدیر اسلامی انجام بدهند. کبنا نیوز

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۲ پاسخ به “هردم از این باغ بری می رسد/ استخدام فله ای این بار در شرکت برق استان”

  1. باوی گفت:

    عامل اصلی این بی قانونیها تاجگردون هست

  2. خامی گفت:

    آقای غلط بی جا نکنین مقصر بی فرهنگی شما است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *