آخرین اخبار

مدیری که با رابطه انتخاب شده نتیجه ای برای مردم ندارد

امام جمعه یاسوج گفت: مدیران ناتوان از مسئولیت خود کنار بروند تا افرادی توانمند جایگزن آنان شده و بتوانند گرهی از مشکلات مردم باز کنند.  آیت‌الله سید علی‌اصغر حسینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یاسوج اظهار داشت: فردی که مسئولیتی را قبول می‌کند باید امین باشد زیرا در این صورت خیانت نمی‌کند و از […]

اشتراک گذاری
25 November 2016
کد مطلب : 3860

امام جمعه یاسوج گفت: مدیران ناتوان از مسئولیت خود کنار بروند تا افرادی توانمند جایگزن آنان شده و بتوانند گرهی از مشکلات مردم باز کنند.

 آیت‌الله سید علی‌اصغر حسینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یاسوج اظهار داشت: فردی که مسئولیتی را قبول می‌کند باید امین باشد زیرا در این صورت خیانت نمی‌کند و از بیت‌المال حفاظت می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه تعهد و تحصص دو ویژگی بارز یک مدیر است عنوان کرد: مدیر باید هم امین باشد و هم تخصص کاری که به وی واگذار شده داشته باشد زیرا در غیر این صورت به دلیل عدم اگاهی در جامعه مشکلاتی ایجاد می‌شود.

حسینی با اشاره به اینکه کار را باید به کاردان سپرد افزود: برخی فقط در صحبت کردن حرف ندارند ولی هنگام عمل خبری نیست و معلوم می‌شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه در انتخاب مدیران باید به تعهد و تخصص فرد توجه ویژه شود گفت: مدیرانی که نحوه انتخابشان بر اساس رابطه بوده و ضابطه هیچ نقشی نداشته، جز توسعه نیافتگی و ضرر به مردم نتیجه‌ای ندارد.

حسینی تصریح کرد: ضروری است مدیران ناتوان از مسئولیت خود کنار بروند تا افرادی توانمند جایگزن آنان شده و بتوانند گرهی از مشکلات مردم باز کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *