آخرین اخبار

رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه به اظهارات کنایه آمیز تاجگردون پاسخ داد

مردم کهگیلویه غمگین نیستند اما خواننده ای که در فضای احساسی انتخابات برای شما برنامه اجرا کرد چون فضای انتخابات بود کسی به متن موسیقی توجه نمی کند.

اشتراک گذاری
۲۷ آذر ۱۳۹۵
کد مطلب : 5389

غلامرضاتاجگردون در  مراسم جنشی به مناسبت میلاد رسول اکرم  در سالن آزادی شرکت نفت گچساران برگزار گردیدخاطره ای  از سفرخود به دهشت را بیان داشت که با واکنش رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه همراه شد.

تاجگردون در مورد این خاطره گفت: در مراسمی که بمنظور تجلیل از هادی محقق کارگردان فیلم ممیرو در دهدشت برگزار شده بود شرکت نمودم.

نماینده گچساران وباشت درادامه افزود : فرماندار کهگیلویه دراین مراسم با بیان وضعیت بودجه و ردیف های اختصاصی شروع به صحبت کرذ و پس از وی استاندار و عدل هاشمی  دیگر سخنرانان این مراسم بودند.تاجگردون با کنایه گفت هرچه به اطراف نگاه کردم در ردیف های اول ودوم اثری از هادی نبود وبنده خدا اون آخرهای مجلس نشسته بود.

اما کنایه تاجگردون از حاکم بودن فضای سنگین وعاری از شادی حاکم برکهگیلویه بود.رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس افزود : یکی از خوانندگان که در بحبوحه انتخابات در باشت همین خواننده برای اینجانب آهنگ بسیار شادی را اجرانمود اما وقتی همین  خواننده آهنگ غم باری را دردهدشت اجرا نمود پرسیدم که چرا اینقدر سنگین اجرا میکند گفتند فضای دهدشت اینگونه است ومن پس از اجرا شروع به دست زدن نمودم دیدم بغل دستی من آقای عدل هاشمی پور دست نمی زند و به ایشان گفتم چرا دست نمیزنی و وی گفت :این چیه که دست بزنم…

تاجگردون با بیان اینکه به حاج عدل گفتم کاری میکنم که مجبور بشوی دست بزنی وافزود : وقتی فرصت صبحت پیداکردم  این کار را انجام دادم.

اما ایرج کاظمی جو در آیین اختتامیه هفته فرهنگ و هنر کهگیلویه بااین اظهرات  تاجگردون واکنش شان داد و گفت:فروردین امسال در آیین تقدیر از کارگردان بین المللی ممیرو هادی محقق که با حضور نمایندگان و استاندار برگزار شد یکی از خواننده های محلی کهگیلویه برنامه ای اجرا کرد.

وی بیان کرد:مردم کهگیلویه غمگین نیستند اما خواننده ای که در فضای احساسی انتخابات برای شما برنامه اجرا کرد چون فضای انتخابات بود کسی به متن موسیقی توجه نمی کند.

ریس فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه در واکنش به سخنان تاجگردون که گفتند هادی محقق در ردیف آخر نشسته بود بیان کرد: هادی محقق در ردیف جلویی جلسه نشسته بود اما وقتی آقای تاجگردون دیر آمدند هادی محقق به خاطر ایشان و احترام تاجگردون جای خود را به ایشان داد و محقق رفت پیش مادرش نشست.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

یک پاسخ به “رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه به اظهارات کنایه آمیز تاجگردون پاسخ داد”

  1. عالیه گفت:

    ای ت.. دقل باز کم درو کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *