آخرین اخبار

درخواست رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان نسبت به استخدام های فله ای

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم اعتراض می‌کنند که این دولت بیشترین آمارهای فله‌ای در بحث استخدام را دارند و کسی هم در این رابطه ورود نکرده و اقدام اساسی هم صورت نگرفته است.

اشتراک گذاری
۲۳ آذر ۱۳۹۵
کد مطلب : 5102

حجت‌الاسلام صفدر پناهی صبح امروز در نشست هماهنگی روز نهم دی، با اشاره به موضوع استخدام‌های فله‌ای در ادارات استان، اظهار کرد: استخدام‌های بی‌ضابطه و فله‌ای در سطح استان انجام گرفته است و طوری شده که همه دارند می‌گویند در این اداره، فلان اداره و فلان مدیر از برادر تا برادرزاده و فامیل‌های خود را بکار گرفته و متأسفانه شاهد برخورد دستگاه‌های نظارتی نیستیم.

رئیس شورای سیاست‌گذاری استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: آقای استاندار چگونه می‌خواهد با این استخدام‌ها برخورد کند و باید در این زمینه جواب بدهد.

پناهی تصریح کرد: پیگیری و برخورد با استخدام‌های فله‌ای و بی‌ضابطه خواسته مردمی است که با توجه به آمار همین دولت بیشترین نرخ بیکاری را در کشور دارد، مردم اعتراض می‌کنند که این دولت بیشترین آمارهای فله‌ای در بحث استخدام را دارند و کسی هم در این رابطه ورود نکرده و اقدام اساسی هم صورت نگرفته است.

وی از استخدام‌های بی‌ضابطه و فله‌ای در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد به شدت انتقاد کرد و گفت: سه سال پیش به رسانه‌های استان اعلام کردم که خودم اسامی از استخدام‌های بی‌ضابطه دارم بیاید مصاحبه کنید و این اسامی را منتشر کنید اما کسی از رسانه‌ها نیامد.

وی بیان کرد: الان که رسانه‌های ما جرات پیدا کردند و این اسامی را منتشر کردند دستگاه‌های نظارتی استان، استاندار و معاونین استاندار چه کاری انجام داده‌اند و می‌خواهند چه کاری کنند.

به گزارش کبنا، فتاح محمدی معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خطاب به حجت‌الاسلام پناهی گفت: این حرف‌ها جایش اینجا نیست، جلسه مربوط به ۹ دی است.

پناهی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه ادامه داد: آقای محمدی اتفاقاً این حرف‌ها جایش همین جا است.

وی اضافه کرد: از طرفی به بهانه شعار اعتدال نیروهای متدین را کنار می‌گذارند و افراط  را به بچه حزب‌اللهی‌ها و شهید داده‌ها می‌دانند و باید این‌ها کنار بروند تا آنهایی بیایند که که در فتنه‌ ۸۸ بوده‌اند یا سر و سری داشته‌اند و یا حمایت کرده‌اند.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: در برنامه‌های ۹ دی کسانی باید صحبت کنند که دو پهلو حرف نزنند سخنرانان، ۹ دی و فاجعه سال ۸۸ را به خوبی تبیین کنند، عده‌ای بعد از  گذشت ۷ سال از آن فاجعه در سال ۸۸ هنوز مواضع خود را در این خصوص مشخص نکردند.

وی با اشاره به موضوع حقوق‌های نجومی گفت: برخورد با حقوق‌های نجومی خواسته‌های عمومی مردم و فرمایش صریح مقام معظم رهبری است که حقوق‌های نجومی غارت بیت‌المال است و ضرورت دارد دولت بلافاصله نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد اما به گفته سخنگوی قوه قضاییه تاکنون دولت در این خصوص طرح موضوعی نکرده است و سوالی که مطرح است اینکه چرا خواسته عمومی مردم و فرمایش رهبری توسط دولت پیگیری نمی‌شود.

وی به اتفاقات روز گذشته در دانشگاه‌های استان اشاره کرد و گفت: در روز دانشجو به دختر دانشجوی محجبه و حزب‌الهی ما توهین می‌شود اما برخوردی با خاطیان صورت نمی‌گیرد.

پناهی اضافه کرد: کسانی در این استان حضور پیدا می‌کنند و فتنه می‌کنند اما برخوردی نمی‌بینم، اخیرا قرارداد‌هایی بسته می‌شود که  این قراردادها را در داخل امضا کرد اما این قراردادها را با خارجیان منعقد می‌کنند که این کار در راستای اقتصاد مقاومتی نیست.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این مسائل را مطرح می‌کنیم چون دلمان می‌سوزد که قراردادهای خسارت گذشته بار دیگر تکرار نشود.

وی بیان کرد: عده‌ای این مشکلات را به دولت قبل نسبت می‌دهند و دولت قبل را بهانه می‌کنند که باید به آنها گفت: اگر دولت قبل مشکلاتی داشته شما باید آنها را اصلاح کنید و شما آمده‌اید که این مشکلات را اصلاح کنید.ایرنا

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *