آخرین اخبار

دولت باید حامی مستضعفین و فصل‌الخطابش رهبری باشد

۳ سال است که رهبر برای حل مشکلات تنها یک راه حل را برای آن متصور است آن هم در برابر مشکلات و تحریم‌ها باید ایستادگی و مقاومت کرد.

اشتراک گذاری
۰۵ آذر ۱۳۹۵
کد مطلب : 3857

جانشین معاونت فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: امروز در عصری زندگی می‌کنیم که کلام امام راحل راهگشای زندگی ماست.

وی افزود: ندای امام در سال ۵۷ که می‌فرماید بسیج ۲۰ میلیونی باید در کشور تشکیل شود، پشت استکبار را به لرزه درآورده است.

وی تصریح کرد: آمریکا و انگلیس تصور نمی‌کردند که حرکت و فرمان تاریخی امام به سرانجام برسد و نتیجه دهد.

سردار مقدسی بیان کرد: کشور ایران چنان برای انگلیس و آمریکا مهم بود که در سال ۵۷ کارتر به ایران می‌آید و ایران را به عنوان منطقه آرام و امن معرفی می‌کند.

جانشین معاونت فرهنگی سپاه انقلاب اسلامی بیان کرد: کشور ایران از دو جهت برای کشورهای غرب حائز اهمیت است اول اینکه ایران به عنوان منطقه آرام و امن بوده و ثانیا دارای نفت و انرژی است.

وی ابراز داشت: نظریه‌پردازان غربی در قبل از پیروزی نظام می‌گویند، هر کسی که بخواهد بر کشور ایران مسلط باشد باید خاورمیانه را داشته باشد و کسی که بخواهد بر دنیا مسلط باشد، ایران و خلیج فارس را با هم باید در دست داشته باشد.

سردار مقدسی به اهمیت ایران قبل از پیروزی انقلاب اشاره کرد و گفت: اهمیت ایران برای غرب قبل از پیروزی مساله نفت و انرژِی بود که در سال ۵۲ روزانه کشور ایران ۷ میلیون بشکه نفت تولید می‌کرد که ۶ میلیون بشکه آن به قیمت یک دلار به کشورهای غربی فروخته می‌شد.

وی به دست نشانده غرب در کشور ایران اشاره کرد و افزود: شاه دست نشانده کشورهای غربی در ایران اسلامی بود تا جایی که محمدرضا شاه در بیانیه‌های خود اعتراف کرده بود، من دست نشانده آمریکا در ایران هستم.

جانشین معاونت فرهنگی سپاه بیان کرد: در آن زمان شاه جشنی در شیراز به عنوان جشن فرهنگ به پا کرد و دختران و پسران ایرانی را در مقابل خارجی‌ها عریان به نمایش گذاشت تا بلکه به آمریکا و انگلستان بگوید ما متمدن شده‌ایم.

وی در ادامه سخنان خود ابراز کرد: اما با ورود امام در آن زمان و رهنمودهای ایشان کشورهای غرب آمریکا و انگلستان نتوانستند در مقابل امام راحل ایستادگی کنند.

سردار مقدسی ادامه داد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، غرب با وارد کردن عوامل نفوذی به دستگاه دولت می‌خواستند دوباره بر ایران تسلط پیدا کند.

وی افزود: عوامل نفوذی در عرصه سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در آن زمان حضور داشتند.

سردار مقدسی بیان کرد: بنی‌صدر یکی از عوامل نفوذ بود که با امام راحل از فرانسه به ایران آمد.

وی اظهار کرد: وقتی عناصر نفوذ مانند لانه جاسوسی در ۱۳ آبان توسط دانشجویان تسخیر می‌شود، امام کمتر از یک ماه دستور تشکیل نهاد بسیج ۲۰ میلیونی را می‌دهد.

سردار مقدسی تصریح کرد: آمریکایی‌ها برای جلوگیری از پیشروی اسلام، صدام را مجهز می‌کنند که صدام در آخرین جملات خود در قبل از اعدام می‌گوید، تنها کسی که توانست جلوی ایران ایستادگی کند من هستم.

وی عنوان کرد: امروز جمعیت مسلمان در جهان به یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون نفر رسیده است در حالی که جمعیت مسیحیان یک میلیارد و ۱۰۰ نفر در دنیاست.

سردار مقدسی در ادامه سخنان خود به گروه‌های داعشی، القاعده و تکفیری اشاره کرد و گفت: امروز یک میلیارد و ۷۰۰ مسلمان در جهان چشم امیدشان به بسیجیان ایران اسلامی است.

وی به تحریم‌های غرب علیه ایران در این دوران اشاره کرد و افزود: تحریم‌هایی آمریکا علیه ایران انجام داده و ۲۰۰ میلیارد دلار پول ایران را آمریکا در بانک‌های خود بلوکه کرده و ایران را در برابر تحریم‌های سخت قرار داده است.

سردار مقدسی اذعان کرد: اما کشور ایران با رهنمودهای رهبری توانسته است در برابر این تحریم‌ها ایستادگی کند و عزت ملت ایران را به پایین نکشاند.

وی گفت: امام خامنه‌ای می‌فرماید، دوران ما از دوران جنگ احد کم‌تر نیست، درست است که  جنگ بر ما تحمیل شد و جنگ غنی بر فقر بود اما ما خود را در جنگ پیدا کرده‌ایم، درست است که شهدای هسته‌ای از دست داده‌ایم اما عزت ایران مهم‌ است.

سردار مقدسی تصریح کرد: شما بسیجیان در دهه سوم هستید که اجتماع مدافعان حرم حریم اهل بیت را تشکیل داده‌اید و امروز آن را به نمایش گذاشته‌اید، امروز به خود افتخار کنید همان‌طور که امام به وجود بسیجیان در کشور افتخار می‌کرد.

این مسئول بیان کرد: در دوران امامت امام علی(ع)زمانی که امام دستور جهاد می‌دهند پیروان آن زمان مشکلاتی را بوجود می‌آوردند تا امام را همراهی نکنند.

وی ادامه داد: در زمان شهادت امام علی(ع) هنوز جنازه ایشان به خاک سپرده نشده  که سران فتنه به دور هم جمع شده‌اند.

سردار مقدسی افزود: امام خامنه‌ای می‌فرماید، امت من از امت امامان پیشین بهتر هستند چرا که شما بسیجیان با اقتدار علمی و عملی و همچنین با تهذیب و آمادگی جلوی ترفندهای دشمنان ایستادگی می‌کنید.

این مسئول بیان کرد: امروز امریکا برای نفوذ به ایران چشم امید به عوامل نفوذی در این کشور بسته است.

وی ادامه داد: در کشور هم عناصر نفوذی وجود دارد که چشم امید خود را به آمریکا بسته‌اند.

سردار مقدسی ادامه داد: وقتی سه سال با کدخدا همراهی کرده‌ایم و جواب نداده است باید اقتصاد مقاومتی را با جوانان کشور ساخت.

وی افزود: آمریکا دلسوز ایران و این مردم نیست.

سردار مقدسی اظهار کرد: امروزه آنهایی که قول‌های بیهوده می‌دهند که با برجام تمام مشکلات ایران حل می‌شود حرف آن‌ها چیزی جز دروغ نبوده است.

وی افزود: امروزه بسیجیان سد راه عوامل نفوذی در کشور هستند، جریان نفوذی که می‌گوید آب، هوا و مشکلات مردم با برجام حل می‌شود.

سردار مقدسی ادامه داد: اما دیدند با برجام مشکلی حل نمی‌شود،  و می‌گویند که برجام را ما نیاوردیم.

جانشین معاونت فرهنگی سپاه بیان کرد: ۳ سال است که رهبر برای حل مشکلات تنها یک راه حل را برای آن متصور است آن هم در برابر مشکلات و تحریم‌ها باید ایستادگی و مقاومت کرد.

وی تاکید کرد: شما بسیجیان با ایستادگی و مقاومت پاسخ محکمی به عوامل نفوذی خواهید داد.

مقدسی تصریح کرد: دولت باید دولت اسلامی باشد و دولتی را باید دنبال کنیم که به دنبال حمایت از حقوق بگیران نجومی نباشد.

سردار مقدسی افزود: دولتی باید حامی مستضعفین و فصل‌الخطابش سخنان رهبری باشد.

فارس

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *