آخرین اخبار

خودکشی های گچساران و خواب مسئولان

این مسله باید آسیب شناسی شود، مسوولی، فرمانداری، شهرداری، شورای شهری کسی باید این مسائل را ریشه یابی کند، ریشه این خودکشی ها چیست، مسوولان نباید خواب داشته باشند که چرا این اتفاق در شهر ما می افتتد و ما بی خیال هستیم.

اشتراک گذاری
۲۵ آذر ۱۳۹۵
کد مطلب : 5257

غلامرضا تاجگردون ظهر امروز در جلسه شورای اداری گچساران با اشاره به خودکشی های اخیر در این شهرستان عنوان کرد: خودکشی های که در گچساران اتفاق افتاده است، بهزیستی ما، سپاه ما، کمیته امداد ما و ادارات و نهادها و رسانه ها باید همکاری کنند.

وی افزود: سایت ها دلشان را خوش نکنند جوانی خودکشی کرد سایت خبری آنها چند روز دارای خبر است این بلای است که همه ما را می گیرد.

 

img_20161215_133107

 

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بعضی می گویند تقصیر نماینده است، گفت: یک سیستم بد کار می کند که اتفاقاتی به این شکل می افتد چرا نباید آسیب شناسی شود.

تاجگردون با نشان دادن لیست خودکشی های اخیر گچساران به اعضای شورای اداری گچساران افزود: این لیست خودکشی های اخیر گچساران است که نام دو نفر هنوز نوشته نشده است.

وی عنوان کرد: چه مفهومی دارد که چهار پنج دختر و زن جوان دست به خودکشی بزنند، بیکار هستند؟ شغل ندارند؟ وضعیت مالی بدی داشته اند؟

تاجگردون تصریح کرد: این مسله باید آسیب شناسی شود، مسوولی، فرمانداری، شهرداری، شورای شهری کسی باید این مسائل را ریشه یابی کند، ریشه این خودکشی ها چیست، مسوولان نباید خواب داشته باشند که چرا این اتفاق در شهر ما می افتتد و ما بی خیال هستیم.

وی یادآور شد: بعد حنما تقصیر نماینده است موضوع را سریع سیاسی و آلوده به بعضی مسائل کنیم!این مسله باید ریشه یابی شود و این ها آسیب های واقعی جامعه ماست./خبرآوران

 

img_20161215_132814

ابرچسب

این مطلب بدون برچسب می باشد.

یک پاسخ به “خودکشی های گچساران و خواب مسئولان”

  1. دکتر فرید رومینا گفت:

    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه مسئولین
    همانطور که آقای تاجگردون گفته سامانه های خبری نباید بخاطر این خود کشی ها خوشحال باشند .
    چون مشکلی است برای همه ی ما.
    بجای تبلیغات بیجا باید متهد باشیم برای رفع مشکلات.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *