آخرین اخبار

تَکرار تِکرارهای تاجگردون!!

درشرایطی تاجگردون در این همایش گریزی به تکرار رییس دولت اصلاحات داشت اما از صحبت های به میان آورد که به نظر میرسد همان تکرار مکررات گذشته بود

اشتراک گذاری
۲۶ آذر ۱۳۹۵
کد مطلب : 5348

به مناسبت سالروز میلاد پیامبراعظم(ص) و امام جعفر صادق(ع) جشن بزرگی در تالار شرکت بهره بهرداری نفت و گاز گچساران با حضور اعضای شورای اداری شهرستان گچساران و حضور پرشور عاشقان اهل بیت برگزار گردید.

غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت سخنران ویژه این جشن بزرگ بود و اهم اظهارات نماینده گچساران و باشت به شرح ذیل بود:

***شادی یک نیاز است و می توان هم در وقت شادی حضور داشت و هم در وقت غم و اینگونه نباشد که گروهی تنها در مراسمات عزا حضور داشته باشند و گروهی دیگر در جلسات شادی زیرا انسان تک بعدی به انحراف کشیده خواهد شد.

***با مردم شریف استان و حوزه انتخابیه ام عهد بستم یک مسیر مشخصی را طی نماییم اما برخی ها فکر نکنند تنها یک مسئول می تواند و باید بار مشکلات را بر دوش کشاند زیرا در امور جامعه همه مردم مسئول هستند و باید با کمک یکدیگر به نتیجه برسیم و خواهش می کنم در مسیر رسیدن به سعادت همه با هم تلاش کرده و اینگونه فکر نکنیم که یک نفر به تنهایی می تواند مشکلات را مرتفع سازد.

***در چهار سال اول دوره نماینگی خود تلاش کردم حق و حقوق استان و حوزه انتخابیه ام محقق شود که خوشبختانه امروز با افتخار اعلام می کنم اعتبارات طرح های ملی حوزه گچساران و باشت که در سال ۱۳۹۱ بالغ بر سه و نیم میلیارد تومان بود در سال آینده به ۱۲۰ میلیارد تومان خواهد رسید.

***یک قولی به مردم داده ام که همواره آن قول را برای خود تکرار می کنم (و جنس این تکرار مانند همان جمله معروف تکرار اصلاح طلبان است)باید کار انجام گیرد که در امور فرهنگی صاحب نظران مشغول هستند و در کارهای زیربنایی و عمرانی  نیز کارهای خوبی انجام گرفته و در حال انجام است.

***به مسئولان حوزه انتخابیه ام تذکر می دهم که در پروژه های شهرستان یک رخوت و سستی در یک سال اخیر توسط آنان شکل گرفته و از شما مسئولان می خواهم این موتور خدمت رسانی که دچار کندی شده است را از نو روشن و سرعت ببخشید و هرکدام که احساس می کنیم نمی توانیم کار کنیم کنار برویم.از شما می خواهم رخوت و کاهلی را کنار گذاشته و شادابی را در زندگی مردم احیا کنید.

***من بیکاری رامی بینم و فشار آن را هم احساس می کنم زیرا بیشترین مراجعه بیکاران به من است اما باید بگویم که بیکاری و مشکلات مال همکه است و همه با هم باید برای حل آن تلاش کنیم.قول دادم که حدود یازده تا دوازده هزار هکتار از زمین های کشاورزی حوزه انتخابیه ام را آبیاری کنم و چند صنعت خوب در گچساران راه اندازی نمایم که بر روی قول خود هستم و انشالله محقق خواهند شد اما مردم نیز باید تلاش و مکار کنند.کسانی که زمین کشاورزی دارند و آب برای آنها تامین شد دیگر باید خودشان تلاش کنند برای درآمدزایی و تاجگردون دیگر مسیول فقر و بیکاری آنان نخواهد بود زیرا می توان از طریق زمین های خود پول و ثروت بدست آورد.

***امروز در دنیا جنگ،جنگ آب است و خوشحال هستم بعد از پنج سال پرونده تتخصیص آب حوزه انتخابیه ام که بر روی میز کارم بود را بستم و توانستیم برای چهار شهرستان کهگیلویه از سد کوثر تخصیص آب تنظیم کنیم و از سد چمشیر که روزی قرار نبود حتی یک لیتر به گچساران اختصاص یابد ۱۲۰ میلیون متر مکعب آب  کشاورزی تخصیص داده شد و خوشحالم آیندگانمان در زمینه آب دیگر حسرت نخواهند خورد.

***اگر کل ایران را بگردید در هیچ کجای آن مشابه تسهیلات بافت فرسوده ای که به گچساران اختصاص داده شد را پیدا نخواهید کرد که خوشبختانه عده ای از مردم از این فرصت استثنایی برای نوسازی مسکن خود استفاده کردند که قطعا محله سادات سه سال دیگر با محله سادات امسال و گذشته قابل مقایسه نخواهد بود اما از رسانه ها می خواهم به مردم ساکن بافت فرسوده بگویید که اگر تا عید امسال هزار واحد تخریب نشود دولت پول و تسهیلات تایین شده این طرح را پس خواهد گرفت و دیگر چنین فرصت طلایی تکرار نخواهد شد.

***شهر ما بیش از صدهزار جمعیت دارد و فرزندان ما حق دارند شهرشان زیبا باشد و اعلام می کنم چه یک مغازه دار خوشش بیاید چه نیاید خیابان شهید بلادیان ساماندهی خواهد شد.اهتمام داریم گچساران را آباد و زندگی مردم را تغییر دهیم و به غلامرضا تاجگردون بدوبیراه هم گفته شود این تغییرات را انجام خواهم داد و کوتاه نمی آیم.

***سال آینده انتخابات ریاست جمهوری است و مردم خود تشخیص می دهند که به چه کسی رای دهند اما چرا عده ای مردم را می خواهند ناامید کنند؟چرا عده ای همه مملکت را دزد می کنند؟وقتی جوانان ببینند همه مسئولان تهمت دزدی می خورند آیا دیگر انگیزه ای برای رای دادن پیدا می کنند؟معنا ندارد برای یک انتخابات همه را دزد کرد.نباید فرهنگ هرکی برای خودم بخورم و ببرم نهادینه شود.

***انتخابات شورای شهر و روستاها در پیش است و کسی حق ندارد  ساز قومیت و طایفه گرایی را بنا بگذارد و مردم نیز آینده خود و فرزندانشان را در اختیار هر فردی نگذارند و کسانی نیز کاندید شوند که احساس می کنند می توانند خدمت کنند و رزمه آنها نیز شایستگی آنان را تایید کند.

***به فرمانداران حوزه انتخابیه ام به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان می گویم هیچ مسئول اداره ای حق ندارد با این تفکر که به تاجگردون رای داده ام و اقوامم نیز رای داده اند دیگر من را برکنار نخواهند کرد دیگر وظایف خود را انجام ندهد و بداند که این خیال باطل بوده و مدیری که اینگونه فکر می کند بداند اگر صدهزار رای هم داشته باشد برکنار خواهد شد.فانوس زاگرس

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *