آخرین اخبار

توبیخ و عزل مدیران متهم به استخدام های فله ای

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: امکان توبیخ و عزل مدیران متهم به استخدام فله‌ای وجود دارد.

اشتراک گذاری
۲۲ آذر ۱۳۹۵
کد مطلب : 5064

مجید محنایی اظهار کرد: بررسی استخدام‌های فله‌ای برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به دستور نماینده عالی دولت به جد توسط دفتر بازرسی استانداری در دستور کار قرار گرفته و هم اکنون روند کار توسط بازرسان پیگیری می‌شود.

وی در پاسخ به این سئوال خبرنگار تسنیم که گفته می‌شود فردا نشستی در استانداری با حضور متهمان استخدام‌کننده فله‌ای برگزار می‌شود ابراز کرد: این نشست هنوز قطعی نشده هرچند امکان دارد برای بررسی موضوع نشست‌هایی نیز برگزار شود.

محنایی هچنین در پاسخ به این سئوال که آیا امکان عزل و هرگونه برخورد با متهمان استخدام‌کننده فله‌ای وجود دارد، گفت: تشخیص با  استاندار، وزارتخانه و سازمان‌های متبوع در مرکز است که به طور حتم در صورتی به این جمع‌بندی رسیده شود که مدیری تخلف داشته امکان توبیخ و عزل نیز وجود دارد.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در زمینه نیروهای شرکتی ممکن است مدیر مجوعه توصیه‌ای برای استخدام فامیل و بستگانش کرده باشد افزود: بهتر بود مدیران برای استخدام‌های شرکتی هم از طریق فراخوان عمومی اقدام می‌کردند تا فرصت برابر برای همه افراد وجود داشت./تسنیم

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *