آخرین اخبار

ته نشست های فتنه در گچساران

شهری که معبر شهداء بود این روزها بوی حامیان فتنه را بخود گرفته و مسئولان باید به فکر حل این مهم باشند.

اشتراک گذاری
۲۵ آذر ۱۳۹۵
کد مطلب : 5234

هنوز از فرموده امام خامنه ای زمان زیادی نگذشته که حرف حامیان فتنه و فتنه گران بر سر زبان هاست.
با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری و احتمال شکست دولت تدبیر وامید و ریزش چند درصدی محبوبیت آقای  روحانی پس از تعامل با کدخدا و پوچی نافرجام برجام،حال حامیان فتنه در برنامه های خود از رفع حصر سران فتنه دم می‌زنند.

آرزویی که هرگز به آن دست نخواهند یافت زیرا محاکمه سران فتنه با مردم بصیری است که از پس فتنه ها سربلند بیرون آمدند و حماسه های ۹ دی را رقم زدند.

اما این بیماری‌ به شهرستان گچساران هم سرایت کرد. شهری که معبر شهداء بود این روزها بوی حامیان فتنه را بخود گرفته و مسئولان باید به فکر حل این مهم باشند.

از اتفاقات ۱۷ آذر در دانشگاه آزاد نباید به این آسانی گذشت این چند روز همه حرف از توهین به خواهر دانشجو می زنند ولی از حرف های سخنران که به حمایت از فتنه گران بوده انتقادی نشد.

چرا باید نهادهای انقلابی سکوت کنند؟ آیا همان فتنه گرایان نبودند که کشور را به بحران کشیدند و خسارات جبران ناپذیری بر پیکره جمهوری اسلامی وارد کردند؟

این ها همان چشم امید صهیونیسم در کشورند. کسانی که هنوز موضع خود را در قبال فتنه مشخص نکردند از چشم تیز بین مردم در امان نخواهند بود.

حواسمان را جمع کنیم که فتنه ها درپیش است و فتنه گران آماده اند تا لغزشی از سوی نهادهای انقلابی و انسان های ارزشی سر بزند تا از این آب گل آلود صید بکنند.

دوری از گفتمان امام و رهبری که مبانی انقلاب اسلامی باعث ضربه خوردن جریان های انقلابی و انقلاب خواهد شد. به گوش ولی امر باشید که تنها صراط مستقیم همان راه امام و رهبری است و خداوند با ماست.

بیزاری از فتنه و فتنه گران چیزی نیست که به آسانی از قلب انسانهای مومن و دلسوزان نظام بیرون برود.

در پایان باید بگوییم دشمنان بدانندکه اگر از سرها و بدن های ما کوه بسازند هرگز نخواهیم گذاشت که فرزندانمان در تاریخ بخوانند که امام خامنه‌ای تنها ماند…آفتاب جنوب

این مطلب بدون برچسب می باشد.

یک پاسخ به “ته نشست های فتنه در گچساران”

  1. ناشناس گفت:

    جون خوت مردم وگسنی مردنه تو گپ فتنه و فتنه گری ایزن ی .یه عده ای با همین شعار کاسبی راه انداختن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *