آخرین اخبار

تاجگردون:مصاحبه نمی کنم

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی از پاسخگویی به سوالات خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد خودداری کرد و گفت: مصاحبه نمی کنم.

اشتراک گذاری
۰۹ آذر ۱۳۹۵
کد مطلب : 4108

غلامرضا تاجگردون که از صبح امروز در همایش یاوران وقف استان در یاسوج شرکت کرده است از پاسخگویی به سوالات خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در خصوص “وعده های نقض برجام توسط آمریکایی ها و تاکیدات رهبر انقلاب” ،” استیضاح وزیر اقتصاد و وزیر راه و شهرسازی ” مسئله تغییرنام کهگیلویه و بویراحمد” ، تعطیلی فرودگاه یاسوج” ، سرانجام مصوبات هیات دولت به کهگیلویه و بویراحمد ” و سایر سوالات آنان خودداری کرد و گفت: مصاحبه نمی کنم.

عدم پاسخگویی نماینده گچساران و باشت به سوالات خبرنگاران، به عنوان یک نماینده و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در حالی اتفاق می افتد که سایر نمایندگان استان ها و مسئولان کشوری جهت آگاهی مردم از مسائل و موضوعاتی که در حیطه وظایف آنهاست پاسخگو هستند.

به هر حال امید است رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی که از سیاست گذاران و نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد نیز محسوب می شود در زمینه پاسخگویی به سوالات اصحاب رسانه رویکرد جدیدی را دنبال کند و پاسخگوی سوالات خبرنگاران و مردم این دیار باشد.صبح زاگرس

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *