آخرین اخبار

انتقاد شدید یکی دیگر از ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد نسبت به استخدام های غیرقانونی

امام جمعه شهر مارگون با بیان اینکه کهگیلویه و بویراحمد یکهزار و ۸۸۰ شهید نداده که شاهد بی عدالتی و بی بند باری ها باشد گفت: شهدا از ما اخلاص در راه خدا، خدمتگذاری، ولایتمداری و مردمی بودن را می خواهند.

اشتراک گذاری
۲۸ آذر ۱۳۹۵
کد مطلب : 5485

خواجه پور امام جمعه مارگون در رابطه با استخدام های فله ای و برخی بی عدالتی ها در کهگیلویه و بویراحمد گفت: کسی که درتصدی مسئولیت خویش به مردم خیانت کند و حقوق دیگران را تضییع کند در واقع به نظام مقدس جمهوری اسلامی و به امام و شهدا خیانت کرده و قطعا به عذاب الهی قبل از عذاب آخرت گرفتار می شود.

 

وی گفت: امروز باید وحدت و یکپارچگی را سرلوحه ی زندگی خود قرار دهیم و اگر مردم مومن احساس بی عدالتی و مسائل حاشیه ای کنند باعث اختلاف می شود و توپ اختلاف در میدان مردم مومن می افتد.

 

خواجه پور افزود: بعضی از مسئولین یا ظرفیت انتقاد را ندارند یا هم توجیح های غیرمستدل وغیرمتقن می کنند.

 

امام جمعه مارگون با بیان اینکه طبیعتا هرمسئولی که فردی را بدون رعایت کردن قوانین استخدام کند باید بداند که در حقوق و مزایایی که می گیرد قطعا شبهه است ،گفت: طبیعتا اگر لقمه ای شبهه ناک باشد اثرات منفی اش تا هفت نسل دیگرش باقی می ماند.

 

وی گفت: ضعف های مدیریتی را با ادله های غیرمتقن و توهین پاسخ ندهید و بعضی افرادی که در صدد تضییع کردن حقوق مردم هستند را از دایره مدیریت خارج و عزل ونیروه های متعهد و متخصص را جایگزین چنین افرادی کنید.

 

خواجه پور با بیان اینکه این استان یکهزار و ۸۸۰ شهید نداده که شاهد بی عدالتی و بی بند باری ها باشد گفت: شهدا از ما اخلاص در راه خدا، خدمتگذاری، ولایتمداری و مردمی بودن را می خواهند.

 

وی افزود: امروزه همه قشر های مختلف جامعه چشم امیدشان به مسئولینی است باید از حقوق مردم محروم این استان دفاع کنند و اجازه ندهند با بی عدالتی ها مردم از نظام بدبین شوند.

 

امام جمعه مارگون گفت: امروز وظیفه بازرسان این است که اجازه ندهند حقوق مردم تضییع شود و قاطعانه با استخدام های فله ای که موضوع روز محافل استان شده است برخورد کنند.

 

خواجه پور گفت: ائمه جمعه هم هر جایی بی عدالتی یا مسائل حاشیه ای که بدنه ی نظام را خدشه دارکند را مشاهده کنند قطعا موضع گیری خواهند کرد ولو اینکه عده ای بخواهند موضع گیری های دلسوزانه را با اتهام یا بی احترامی پاسخ بدهند.

 

منبع:چهارفصل

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *