آخرین اخبار

اعتراض به انتخاب مدیران برتر بسیجی/مخالفان بسیجیان به عنوان مدیر برتر بسیجی انتخاب شده اند

بعضی از این مدیران غیر از اینکه بسیجی نیستند، بلکه مخالف بسیجیان هستند، این مدیران با کدام مولفه انتخاب می‌شوند.

اشتراک گذاری
۰۶ آذر ۱۳۹۵
کد مطلب : 3921

مراسم تجلیل از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج اداری با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.img_7741

مراسم تجلیل از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج اداری با حضور سید موسی خادمی استاندار در سالن استانداری برگزار شد.

در این مراسم از مدیران برتر دستگاه‌های دولتی و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج اداری با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد.

در ادامه این برنامه حجت‌الاسلام آیت‌اله عبدی‌پور کار‌شناس استانداری و مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی در این آئین که از نحوه انتخاب مدیران جهت تقدیر گلایه‌مند بود، خطاب به حسینی‌صدر نماینده ولی فقیه در سپاه فتح، اظهار کرد: جناب حسینی صدر برخی مدیرانی که در این همایش تجلیل شده مخالف بسیج هستند، بر اساس کدام مولفه‌ها آنها را همگام با بسیج و به عنوان مدیران برتر بسیجی انتخاب شده‌اند؟ برخی از آنها وقتی یک بسیجی را می‌بینند با آن برخورد می‌کنند.

این کارشناس استانداری در ادامه گفت: بعضی از این مدیران غیر از اینکه بسیجی نیستند، بلکه مخالف بسیجیان هستند، این مدیران با کدام مولفه انتخاب می‌شوند.

بنا بر این گزارش، حسینی‌صدر نماینده ولی فقیه در سپاه فتح در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در خصوص اظهارات «عبدی‌پور»، گفت: در پاسخ به اظهارات آقای «عبدی‌پور» هیچ جوابی ندارم، ایشان حتماً دلیلی دارند که اعتراض کردند.

کبنا

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *