آخرین اخبار

استخدام های فله ای؛ سقوط ادارات در استان محروم

استخدام های فله ای بی شک سازمان های مربوط را به سمت سقوط سوق خواهد دارد، زیرا کسی که براساس رانت و به حرام چیزی را به دست آورده تلاش می کند به همان طریق آن را حفظ کند .

اشتراک گذاری
۲۸ آذر ۱۳۹۵
کد مطلب : 5443

اخبار استخدام های فله ای به واسطه رسانه به گوش همه مردم رسد گرچه متاسفانه این اخبار در بهمن ماه و اسفند ماه ۹۴ و قبل از انتخابات مجلس دهم مطرح بود و مورد بی توجهی قرار گرفت و یک نوع سیاست سازشکارانه و در ضدیت با ارزش های نظام اسلامی در پیش گرفته شد ،اما اکنون اخبار استخدام فله ای در هر محفلی چه خانوادگی، سیاسی ،مساجد ،مدارس ،دانشگاه ها شنیده می شود.

حال به دلیل کوچک بودن استان کهگیلویه و بویراحمد اخبار به راحتی در اختیار همه آحاد جامعه قرار می گیرد و همه مردم از امور جاری  اطلاع دقیق دارند.

متاسفانه در استانی که بالاترین نرخ بیکاری را دارد استخدام های فله ای باعث نارضایتی عمومی در سطح استان گردیده و تیم استانداری مثل همیشه فرصت را برای ورود به این قضیه از دست داد و استاندار برای خالی نبودن عریضه تنها یک مدیرکل را در این زمینه به مدت نیم ساعت مورد بازخواست قرار داد که خروجی آن تاکنون کمشخص نشده است.

استخدام های فله ای بی شک سازمان های مربوط را به سمت سقوط سوق خواهد دارد، زیرا کسی که براساس رانت و به حرام چیزی را به دست آورده تلاش می کند به همان طریق آن را حفظ کند .
استخدام های فله ای بدلیل عدم شایسته سالاری و رعایت قانون شکل خاصی از فساد اداری را رقم زده و خواهد زد، و دستگاه های اجرایی به جای اینکه  بودجه را صرف خدمت رسانی به مردم محروم و مستضعف کنند صرف حقوق افرادی کرده که به ناحق این جایگاه را تصرف کرده و متاسفانه این سازمان کارایی و بهره وری حداقلی خود را از دست خواهد داد و حتی در اداره امورات خود هم درجا خواهد زد.
تنها راهکار ممکن این است که مدیران دستگاه مذبور از سمت خود استعفا دهند و یا عزل شوند تا بدبینی ایجاد شده در مردم به حداقل برسد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

یک پاسخ به “استخدام های فله ای؛ سقوط ادارات در استان محروم”

  1. دانشجو گفت:

    الان دقیقا کانون پرورشی همینطور شده کسانی استخدام شده اند که هیچ هنری ندارن که به بچه ها انتقال بدهند تازه بچه‌ها از خیلی از کارکنانش هنرمند تر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *