آخرین اخبار

یک باشتی مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس شد

حجت السلام محمدصادق مهرابی از فرزندان شهرستان باشت «طایفه بامیشیخی» و از اساتید حوزه علیمه است

اشتراک گذاری
۱۷ آبان ۱۳۹۵
کد مطلب : 2770

mahmodiحجت الاسلام «محمد صادق مهرابی» به عنوان مدیر کل جدید تبلیغات اسلامی فارس معرفی شد.

به گزارش زاگرونا؛ معاون امور مجلس و استانهای سازمان تبلیغات اسلامی پیش از ظهر یک شنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل تبلیغات اسلامی فارس، گفت: فعالیت در عرصه های فرهنگی و دینی یک نعمت است که ما باید ازاین فرصت به خوبی استفاده کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین ناصرالدین نوری زاده ادامه داد: هیچ مسیری بهتر از حرکت در راه خداوند نیست که خوشبختانه سازمان تبلیغات اسلامی با تمام توان در حال فعالیت است.

وی با اشاره به اینکه باید از تمامی داشته ها و ظرفیت های برای مقابله بادشمنان استفاده کنیم، گفت: امروز دشمنان عرصه تهاجم خود را شبانه روزی کرده اند و ما نیز باید راه های مقابله و دفاع را برای خودمان شبانه روزی داشته باشیم.

معاون امور مجلس و استانهای سازمان تبلیغات اسلامی ادامه داد: سازمان تبیلغات اسلامی در در عرصه تبلیغات دینی مادر است و باید با تلاش و برنامه ریزی مناسب همین جایگاه حفظ و رشد داده شود.

حجت الاسلام و المسلمین نوری زاده تصریح کرد: امروز ۵۰ هزار مبلغ در سازمان فعالیت می کنند و ۹۱ هزار هیئت مذهبی نیزبا این مجموعه در ارتباط هستند.

وی افزود: وجود ۱۴۷ مدرسه امین با ۱۰ هزار دانش آموز فرصت بسیار مناسبی این سازمان است.

معاون امور مجلس و استانهای سازمان تبلیغات اسلامی خطاب به مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی فارس، گفت: ساختار های جدید این مجموعه باید برگرفته و مورد استفاده قرار دادن تجربیات گذشتگان باشد.

طی این مراسم حجت الاسلام ولی الله محمودی نژاد تودیع و حجت الاسلام و المسلمین محمد صادق مهرابی معرفی شد.

حجت السلام محمدصادق مهرابی از فرزندان شهرستان باشت «طایفه بامیشیخی» و از اساتید حوزه علیمه است که سوابق اجرائی زیادی در سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه های علمیه دارد.

حجت السلام و المسلمین محمودی نژاد نیز از فرزندان شهرستان کهگیلویه «سادات مشهدی» است که سال های متمادی در سمت مدیرکلی سازمان تبلیغات فعالیت داشتند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *