آخرین اخبار

وابستگی سیاسی ندارم/احساس امنیت مهتر از خود امنیت است

فرمانده انتظامی گچساران با بیان اینکه احساس امنیت از خود امنیت مهمتر بوده از رسانه ها درخواست داشت: با تلاش در جهت آگاهی بخشیدن به جامعه احساس امنیت را افزایش داده یا اگر جایی امنیت خدشه دار شده است آن را برگردانید. سید محمد موسوی افزود:مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر به شدت در دستور […]

اشتراک گذاری
۲۳ آبان ۱۳۹۵
کد مطلب : 3119

فرمانده انتظامی گچساران با بیان اینکه احساس امنیت از خود امنیت مهمتر بوده از رسانه ها درخواست داشت: با تلاش در جهت آگاهی بخشیدن به جامعه احساس امنیت را افزایش داده یا اگر جایی امنیت خدشه دار شده است آن را برگردانید.

سید محمد موسوی افزود:مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر به شدت در دستور کار نیروی انتظامی خواهد بود که این مواد فروشان در واقع ابزار دست دشمن برای آسیب رساندن به جامعه هستند.

وی دیگر اولویت کاری خود را برخورد با افراد شرکت کننده در منازعات محلی از جمله تحریک کنندگان اعلام و اظهار داشت:در بحث نزاع فردی با کاهش ۲۲ درصدی مواجه هستیم اما متاسفانه در نزاع دسته جمعی شاهد آمار خوبی نبوده و تلاش می کنیم در این زمینه نیز به دست آوردهای خوبی برسیم.

فرمانده انتظامی گچساران همچنین پیرامون مبارزه با قاچاق کالا اظهار داشت:قاچاق کالا یک تهدید برای اقتصاد کشور است که همواره شهرستان گچساران نیز به دلیل نزدیکی به بنادر محل عبور خودروهای حامل کالای قاچاق(شوتی)بوده که به صورت جدی با این پدیده مبارزه خواهیم کرد که تاکنون حدود بیست و پنج میلیارد و ششصدو چهل و هفت میلیون ریال کالای قاچاق کشف و در این زمینه هشتادوهشت دستگاه خودرو متوقف و ۶۴ نفر دستگیر شده اند.

موسوی در ادامه از کشف حدود ۱۰۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون در شهرستان گچساران خبر داد و گفت:در این راستا نیز ۸۴ دستگاه خودرو توقیف و هفت باند مواد مخدر متلاشی  و همچنین ۱۷۳ نفر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی گچساران در پاسخ به این سوال که نظر نیروی انتظامی پیرامون طرح ساماندهی خیابان بلادیان چیست اظهار داشت:طرح های عمرانی به ما ربطی نداشته اما اگر طرحی در شهرستان بخواهد به اجراء در بیاید باید از نظر امنیتی برای ما تعریف شود و کارشناس انتظامی آن طرح را تایید نماید و در بحث طرح ساماندهی خیابان بلادیان و مشکلات احتمالی ترافیک نیز باید شورای ترافیک به جمع بندی برسد که ما نیز یکی از اعضای این شورا هستیم.

426338493_106941

وی در پاسخ به این سوال که در انتصاب شما نماینده گچساران و باشت چه تاثیری داشته است اظهار داشت:نیروهای نظامی منع در فعالیت سیاسی بوده و بنده نیز هیچ علاقه ای به کار سیاسی نداشته و تنها هدفم امنیت و خدمت به مردم بوده و هست.

موسوی در ادامه افزود:قبلا نیز جایی شنیدم که گفتند من نیروی عدل هاشمی هستم اما بنده هیچ وابستگی سیاسی به شخص خاصی نداشته و ندارم.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *