آخرین اخبار

بزرگترین سد توسعه سیاسی ایران بعد از انقلاب “هاشمی” است/من محصول انگلستانم+فیلم کامل

آقای هاشمی‌رفسنجانی مانند خیلی از آقایان دیگه بزرگ‌ترین سد راه توسعه سیاسی در ایران و بعد از انقلاب بودند.

اشتراک گذاری
۲۳ آبان ۱۳۹۵
کد مطلب : 3091

?الان وقتی برمی‌گردم به عقب که چه چیز من را صادق زیباکلام کرد، قطعا انقلاب خیلی من را تکان داد

?این ایراد را می‌گیرند که چرا راجع به تیر چراغ برق صحبت کردی؟! به خدا، به پیر به پیغمبر من نمی‌خواهم راجع‌ به مسائل اظهارنظر کنم، ولی خب می‌آیند و می‌پرسند که آقا شما راجع‌ به تیر چراغ برق چه فکر می‌کنی؟

?من یک بار گفتم کیف می‌کنم وقتی ایران در چیزهایی مثل کشتی و فوتبال می‌بازد، من کیف می‌کنم! بعد گفتند این را بگوییم؟ گفتم بله، این را بگویید. هنوز که هنوز است، من را لعن و نفرین می‌کنند

? تک‌تک یاخته‌ها، سلول‌ها، کروموزوم‌ها، ژن‌های بدن من لیبرال هستند، چون من محصول آن هفت سال دومی هستم که به انگلستان رفتم و درس خواندم، آن من را لیبرال کرد

?می‌گویند شما بریده‌اید، شما منحرف هستید. می‌گویند شما رفتید بالای دیوار سفارت، امروز نوکر آمریکا شدید! اتفاقا درست می‌گویند، چیزی را دارند درست می‌گویند، نوکر آمریکا نشده‌اید؛ اما یک چیزی را درست می‌بینند؛ خیلی از اینها از مواضع سال ۶٠ خود عدول کردند و برگشتند!

?آقای هاشمی‌رفسنجانی مانند خیلی از آقایان دیگه بزرگ‌ترین سد راه توسعه سیاسی در ایران و بعد از انقلاب بودند. یکی از بیشترین، عمده‌ترین و گزنده‌ترین انتقادات منِ صادق زیباکلام به هاشمی‌رفسنجانی بود که در جنگ بزرگ‌ترین خدمت را به ایران کرد.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *