آخرین اخبار

بدهکار مردم هستیم

باید از استان و مردممان عذرخواهی کنیم که چرا در برخی مواقع هماهنگ نیستیم و اگر در مقاطع مختلف نتوانیم هماهنگ عمل کنیم، بدهکار مردم هستیم.

اشتراک گذاری
۰۶ آبان ۱۳۹۵
کد مطلب : 2429

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: کنگره سرداران و شهدای استان پایان یک تلاش نیست بلکه آغاز یک حرکت برای آینده است.

آیت الله “سید شرف الدین ملک حسینی” در آین تجلیل از دبیران کمیته های برگزاری کنگره سرداران شهدای استان افزود: راه طولانی است و کارهای زیادی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بر زمین مانده است.

وی بیان کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند باید رمز ماندگاری شهدا و سبک زندگی این جهانی آنان و همچنین پدران و مادرانی که شهدا در دامن آنها رشد یافتند، تبیین شود.

وی با تقدیر از همه عوامل برگزاری این کنگره اظهار کرد: هماهنگی بین مسئولان در برگزاری این کنگره نشان داد که می توان با هماهنگی به اهداف رسید.

آیت الله ملک حسینی بر استمرار این هماهنگی و همکاریها تاکید کرد و گفت: باید از استان و مردممان عذرخواهی کنیم که چرا در برخی مواقع هماهنگ نیستیم و اگر در مقاطع مختلف نتوانیم هماهنگ عمل کنیم، بدهکار مردم هستیم.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد یکی از مزایای این کنگره را استفاده از ظرفیتهای داخلی عنوان کرد و گفت: برای موفقیت باید از همه ظرفیتها و با حفظ عزت از ظرفیتهای بیرونی استفاده کرد.

وی افزود: در این کنگره تجمیع این ظرفیتها بدون ضربه به عزتمان انجام شد.

آیت الله ملک حسینی همچنین با اشاره به ظرفیتهای انسانی استان در بعد فرهنگی بر استفاده از این ظرفیتها و غافل نشدن از آن تاکید کرد.

وی با بیان اینکه ره آورد این کنگره باید ایمان و تسلیم در برابر خدا باشد، اظهار کرد: اگر ایمان و تسلیم بود، به نتیجه نهایی خواهیم رسید.

در پایان این مراسم از دبیران کمیته های مختلف کنگره ملی ۱۸۸۰ شهید استان تجلیل شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *