آخرین اخبار

کشف ۳۰۰ کیلوگرم فرآورده خام دامی فاسد در گچساران

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان گچساران گفت: طی بازرسی از سه واحد عرضه فرآورده های خام دامی مقدار ۳۰۰ کیلوگرم گوشت قرمز و مرغ تاریخ گذشته و فاسد کشف و ضبط شد. امید افشاری نژاد در گفت و گو با راک نیوز افزود: بازرسان دامپزشکی گچساران حین بازرسی از واحدهای عرضه به موارد مشکوک در سه […]

اشتراک گذاری
۱۱ مهر ۱۳۹۵
کد مطلب : 1470

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان گچساران گفت: طی بازرسی از سه واحد عرضه فرآورده های خام دامی مقدار ۳۰۰ کیلوگرم گوشت قرمز و مرغ تاریخ گذشته و فاسد کشف و ضبط شد.

امید افشاری نژاد در گفت و گو با راک نیوز افزود: بازرسان دامپزشکی گچساران حین بازرسی از واحدهای عرضه به موارد مشکوک در سه واحد عرضه فرآورده خام دامی برخورد کرده و پس از کنترل و نظارت های لازمه فرآورده های خام دامی تاریخ مصرف گذشته و فاسد را کشف و از چرخه مصرف خارج کردند.

رئیس شبکه دامپزشکی گچساران از شهروندان خواست هنگام خرید انواع فرآورده های خام دامی حتما به تاریخ تولید و برچسب دامپزشکی توجه نمایند و در صورت مشاهده هرگونه موارد غیر بهداشتی مراتب را با سامانه رایگان ۱۵۱۲ در میان بگذارند.

رئیس شبکه دامپزشکی از شهروندان خواست مواد پروتئینی و خام دامی لازم را فقط از مرکزهای مورد تایید اداره دامپزشکی تهیه نمایند.

کشف 300 کیلوگرم فرآورده خام دامی فاسد و تاریخ گذشته در گچساران
کشف 300 کیلوگرم فرآورده خام دامی فاسد و تاریخ گذشته در گچساران

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *